Voľby sú pre mnohých vidinou zárobku. Aj teraz sa našli odvážlivci, ktorí stavili na bizarné stávky

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Kým zo straníckych účtov odchádzajú počas kampane státisíce až milióny eur, podobné sumy sa dostávajú na účty stávkových kancelárií.

Stávkari stávkujú na všetko možné. Od víťaza až po to, kto bude premiérom mesiac po voľbách. Aj tento rok sa našli odvážlivci, ktorí si stavili na veľmi nepravdepodobné výsledky.

Kto vyhrá voľby? Kto bude ďalším premiérom? Bude mať Progresívne Slovensko nad 17 percent či pod?

Stávkové kancelárie ponúkajú množstvo príležitostí, ako zarobiť či prerobiť. V jednej z najväčších už na tieto voľby natipovali stávkari cez milión eur.

Prečítajte si tiež:

Kuriózne stávky

Jedna z najpopulárnejších stávok hovorí o tom kto bude ďalším predsedom vlády. Uprostred leta boli jasnými favoritmi Robert Fico v tesnom závese s Michalom Šimečkom a Petrom Pellegrinim. Pre posledného z trojice sa však kurz mierne zhoršil.

„Momentálne je favoritom Robert Fico s kurzom 2,2 ku jednej. Nasleduje Michal Šimečka s kurzom 2,8 a tretí je Peter Pellegrini s kurzom 3,8,“ ozrejmil Filip Timár z Tipsportu. 

Popri jasných favoritoch sú však aj kuriozity v podobe stávok na víťazstvo tých, ktorí sa k nemu asi ani nepriblížia. Vidina veľkého zisku je lákavá.

„Opäť sa nám opakujú stávky na OĽaNO, aj keď nič nenaznačuje, že by mohli vyhrať. Máme aj celkom vysoké stávky na to, že Demokrati sa dostanú do parlamentu, alebo že skončia do štvrtého miesta,“ ozrejmil Richard Slušný zo spoločnosti Niké.

Jedna z najzaujímavejších stávkových príležitostí hovorí o tom, kto bude predsedom vlády. Podľa jednej z najväčších stávkových kancelárií to bude aj mesiac po voľbách stále Ľudovít Ódor.

Od piatka 22. septembra odštartuje TV Markíza sériu predvolebných diskusií. Postupne v nich dostanú priestor zástupcovia všetkých kandidujúcich subjektov. V samotnú volebnú noc prinesieme mimoriadne volebné štúdio aj exkluzívny exitpoll. 

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Voľby 2023

Dôležité udalosti