TV Markíza dnes večer prinesie veľkú finálovú predvolebnú diskusiu, pýtať sa budú aj exprezidenti či bývalá premiérka

Voľby 2023.
Voľby 2023. Zdroj: TV Markíza

Posledná zo série štyroch veľkých predvolebných diskusných relácií odštartuje o 20:45 hod., jej moderátorom bude Michal Kovačič.

Odštartoval posledný pracovný týždeň pred sobotnými predčasnými parlamentnými voľbami a televízia Markíza už dnes večer, v pondelok 25. septembra 2023, prinesie svojim diváčkam a divákom veľkú finálovú predvolebnú diskusiu, do ktorej dostali pozvanie všetci deviati lídri politických strán s preferenciami nad 5 %. Priamy prenos moderovaný Michalom Kovačičom odštartuje o 20:45 hod.

„Keďže názor zmenili OĽaNO a priatelia aj Progresívne Slovensko, istá je aktuálne účasť siedmich lídrov politických strán. A na to, či napokon prídu aj Peter Pellegrini a Robert Fico, budeme čakať do poslednej chvíle,“ konštatuje Henrich Krejča, riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky TV Markíza.

Potvrdenými hosťami dnešnej debaty sú tak v tejto chvíli Boris Kollár (Sme rodina), Milan Majerský (KDH), Andrej Danko (SNS), Richard Sulík (SaS), Milan Uhrík (Republika), Igor Matovič (OĽaNO a priatelia) a Michal Šimečka (Progresívne Slovensko).

Prečítajte si tiež:

​Zástupca každého kandidujúceho subjektu bude mať rovnaký čas diskutovať na najdôležitejšie témy, ako aj predstaviť svoj volebný program, a na záver jednu minútu na svoje finálne posolstvo voličkám a voličom, bez prerušenia moderátorom.

Hostí sa však tentoraz nebude pýtať iba moderátor Michal Kovačič, ale aj bývalí najvyšší ústavní činitelia vrátane exprezidentov Rudolfa Schustera a Ivana Gašparoviča, či bývalej premiérky Ivety Radičovej.

Finálová predvolebná diskusia bude naživo vysielaná aj na spravodajskom portáli TVNOVINY.sk a jej záznam bude následne k dispozícii tiež na Voyo a na oficiálnom YouTube kanáli TV Markíza.

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Voľby 2023

Dôležité udalosti