TV Markíza v nedeľu priniesla doposiaľ najsledovanejšiu predvolebnú diskusiu

TV Markíza v nedeľu priniesla doposiaľ najsledovanejšiu predvolebnú diskusiu
Predvolebná diskusia s Michalom Kovačičom. Zdroj: tvnoviny.sk/Ľubomíra Ivanková

Doposiaľ absolútne najsledovanejšou predvolebnou politickou diskusiou na celom trhu sa v nedeľu 24. septembra 2023 stala v oboch hlavných cieľových skupinách predposledná tretia debata s názvom Voľby 2023 na obrazovkách TV Markíza.

Včerajšia relácia, v ktorej hosťami moderátora Michala Kovačiča boli volební lídri Andrea Letanovská (Demokrati), Krisztián Forró (Aliancia), Mikuláš Dzurinda (Modrí, Most-Híd), Marek Kotleba (Kotlebovci-ĽSNS) a Zsolt Simon (Maďarské fórum) zvíťazila s fantastickým ratingom 6,3 % a vysoko nadpriemerným trhovým podielom 27,3 % v komerčnej cieľovej skupine 12-54.

V rámci oboch parametrov ide zatiaľ o divácky najúspešnejšiu debatu pred sobotnými voľbami, na diaľku tak predstihla aj predvolebné diskusie konkurenčnej TV Joj, ktoré boli v uplynulom týždni vysielané v prime-time.

Prečítajte si tiež:

Atraktívnu a dynamickú debatu si na Markíze po 13.00 h pozrelo 380-tisíc divákov starších ako 12 rokov, pričom dosah mala až na 669-tisíc divákov (AvRch v CS 12+).

Aj v tejto univerzálnej cieľovej skupine išlo o doposiaľ najsledovanejšiu predvolebnú debatu.

Celkovo najviac divákov si v nedeľu v oboch hlavných cieľových skupinách pozrelo večerné spravodajské relácie TV Markíza – Počasie (rating 8,4 % / 25,3 % v CS 12-54) a Televízne noviny (rating 8,2 % / 26,6 % v CS 12-54).

Aktuálne informácie o počasí si na Markíze nenechalo ujsť 506-tisíc divákov a sumár spravodajských aktualít 495-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov, so zásahom dokonca až 852-tisíc divákov (AvRch v CS 12+).

Finálová predvolebná diskusia bude naživo vysielaná aj na spravodajskom portáli TVNOVINY.sk a jej záznam bude následne k dispozícii tiež na Voyo a na oficiálnom YouTube kanáli TV Markíza.

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Voľby 2023

Dôležité udalosti