Nové informácie v prípade obvineného záchranára. V kontajneroch vraj objavili osobné veci študentky

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Nové informácie v prípade obvineného záchranára. Policajti už vedia, kde podľa všetkého zdravotník študentku dlhé hodiny držal. Podľa našich zistení majú rukách aj kľúčové dôkazy, ktoré to potvrdzujú.

Soňa zmizla 10. 9. nadránom. Stalo sa to po tom, čo vystúpila z autobusu. Policajti predpokladajú, že ju muž sledoval už z mesta a vozidlom šiel za autobusom. Zo zastávky domov to mala sotva 150 metrov. Do vchodu už nevošla.

Niekde na tejto trase ju mal obvinený uniesť a odviezť preč. Predtým ju však omámil tak, že jej vpichol látku injekciou. Tú jej mal podávať opakovane.

Študentky nebolo dlhých 26 hodín. Doteraz nikto okrem policajtov netušil, kde ju mal držať. Pracovať majú s verziou, že to bolo v byte na sídlisku v Pezinku. Viaceré zdroje nám uviedli, že tam našli aj kľúčové stopy. Policajti prehľadali byt aj smetiaky.

V kontajneroch našli ampulky

„Policajtov sme tu videli v ten deň. Boli tu od obeda možno až do jednej do rána. Prehľadávali kontajnery, našli v nich nejaké ampulky, všetky kontajnery mali vysypané,“ uviedol jeden zo susedov.

Zdravotník býval v podnájme približne 12 rokov. Predtým tu žil s partnerkou a dieťaťom. „Videla som ho len párkrát, nebol s ním žiaden problém. Absolútne nič sme si nevšimli, celkovo bol taký pokoj, on bol veľmi tichý,“ povedala jedna zo susediek.

V kontajneroch vraj objavili aj osobné veci študentky.

Ako uviedol hovorca Krajského riaditeľstva policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff, Soňu našli zdravotníci pred nemocnicou v Petržalke v pondelok ráno. Bola omámená a v bezvedomí. Prepustili ju v stredu, nasledujúci deň zadržali záchranára.

Sudca ho vzal do väzby, aby nepokračoval v trestnej činnosti. Spojili sme sa s jeho advokátom. Chceli sme vedieť, ako zdravotník vníma obvinenie. Právnik však ešte nevidel spis a čaká aj na uznesenie zo súdu, a preto sa vyjadrovať zatiaľ nechcel.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.