V Podunajských Biskupiciach vybuchla elektrorozvodňa, popálení muži skončili v nemocnici

V Rovinke vybuchla elekrická rozvodňa.
Zdroj: TV Markíza

Príčina výbuchu zatiaľ nie je známa.

V bratislavských Podunajských Biskupiciach vybuchla elektrická rozvodňa. Dvaja muži mali podľa našich informácií po výbuchu zostať ležať na zemi. 

Utrpeli popáleniny najmä na rukách a tvári, ale boli pri vedomí. Záchranári ich previezli do nemocnice. "Pri tomto výbuchu utrpeli závažné popáleniny dvaja muži . Boli to popáleniny tváre a horných končatín . Po prvotnom ošetrení ich záchranári previezli do nemocnice v Ružinove," uviedol Jozef Minár z operačného strediska záchranárov.

Zranenia jedného z nich sú vážne, podľa našich informácií skončil na Jednotke intenzívnej starostlivosti. "Boli privezení do nemocnice Ružinov na kliniku popálenín v súčasnosti sú v stabilizovanom stave . O ich ďalšom  vývoji je predčasné hovoriť, v tejto chvíli sú neustále pod dozorom lekárov a zostávajú naďalej hospitalizovaní," povedala hovorkyňa nemocnice
Eva Kliská.

Príčiny výbuchu zatiaľ nie sú známe. "Pri rekonštrukcií riadiaceho informačného systému v trafo stanici v Podunajských Biskupiciach prišlo  k zraneniu dvoch zamestnancov našej dodávateľskej spoločnosti . Zo zatiaľ nezistených príčin došlo k skratu, prebieha vyšetrovanie," dodala hovorkyňa Západoslovenskej energetiky Michaela Dobošová.


ROVINKA/kacs, TV Markíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti