Slováci si kúpili drahé lístky na koncert Eda Sheerana, no nevpustili ich

Lístky na Eda Sheerana
Lístky na Eda Sheerana Zdroj: TV Markíza

Dnu mohol ísť len ten, kto lístok skutočne kúpil, teda na koho meno bol.

Lístky totiž organizátor neuznal za platné. Viacerí sa nám sťažovali, že sa na koncert Eda Sheerana vo Viedni nevedeli dostať. Zisťovali sme prečo.

Lístky na koncert populárneho Eda Sheerana sa predávali ako horúce rožky už mesiace pred podujatím. Pani Zora chcela ísť tiež, voľný lístok jej ponúkal už len portál viagogo.com.

Viagogo je stránka, ktorá síce pôsobí ako oficiálny predajca vstupeniek, no v skutočnosti len sprostredkováva ponuky iných. Teda je to niečo ako bazár. Našej diváčke preto prišli vstupenky z Talianska.

A práve to bol problém, ktorý si na bráne pred vstupom na štadión organizátori všimli. Dnu mohol ísť len ten, kto lístok skutočne kúpil.

Aby sa s lístkami nekšeftovalo a špekulanti ich nemohli predávať niekoľkonásobne drahšie sa dnes už na väčšinu podujatí vydávajú lístky na konkrétne meno kupujúceho. Oficiálni predajcovia vám nechajú aj svoje kontaktné údaje.

Aj umelci totiž bojujú proti kšeftárom, a preto lístky na svoje koncerty personalizujú. Na koncerty Eda Sheerana sa ľudia so vstupenkami kúpenými cez viagogo nedostali už viackrát.

Skontaktovať sa s viagogo sa nám dnes nepodarilo. Na emaily do uzávierky neodpovedali. Nespokojní návštevníci môžu lístky reklamovať.


BRATISLAVA

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Ed sheeran

Dôležité udalosti