Domáce

Ste blázon do hier? Sledujte novú reláciu Storm the Front

diablo.jpg

Relácia je sprievodcom pre hráčov skúsených, ale aj začiatočníkov.

Niet človeka, čo by sa hral nerád. Svet počítačov ale ponúka obrovské množstvo hier, medzi ktorými je veľmi ľahké stratiť sa. A práve preto vám prinášame novinku na našom webe - magazín pre hráčov Storm the Front , ktorý bude vašim sprievodcom svetom počítačových hier. A to nie len pre hráčov skúsených, ale aj začínajúcich.


Ktoré novinky naozaj stoja za to? Storm the Front prináša správy o vychádzajúcich hrách, ktoré by nemali ujsť pozornosti žiadneho hráča. Či ide o PC, Playstation alebo Xbox, žiadna skutočná pecka neostane nepovšimnutá.

Ako sa uplatniť vo svete hier? V relácii sa nachádzajú užitočné reportáže z prostredia herných vývojárov a samozrejme aj novinky z podujatí kde sú počítačové hry ozajstným športom.


Aké vybavenie je vhodné pre hráča? Plevel od zrna Storm the Front oddeľuje aj na poli herného príslušenstva. Klávesnice, myši, slúchadlá a iné užitočné vecičky - všetkému sa pozrieme na zúbok.

Ako sa zabaviť a ušetriť? V žiadnom diely nechýba rubrika o lacných ale zábavných hrách, ktoré sa dajú kúpiť priamo cez internet. Nikto nepovedal, že dobrá hra musí stáť viac ako 10 eur.

Toto všetko a ešte oveľa viac nájdete každé dva týždne úplne zadarmo na stránke tvnoviny.sk v relácii Storm the Front!

Pozrite si aktuálny, už 4. diel magazínu pre hráčovStorm the Front.

Ostatné diely relácie nájdete na adrese:http://videoarchiv.markiza.sk/video/storm


BRATISLAVA/ TVNOVINY.sk

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti