Rodinná tragédia v obci Veľký Lom: Susedia si nevedia vysvetliť, prečo to muselo skončiť až takto

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Upozorňujeme, že niektoré zábery v reportáži nie sú vhodné pre maloletých a citlivé povahy.

Rodinná tragédia neďaleko Veľkého Krtíša. V šope našli telo 24-ročnej ženy a priamo v dome jej mŕtvu, iba ročnú dcéru. Všetko zatiaľ nasvedčuje tomu, že matka svoje dieťa usmrtila a následne si sama siahla na život. O tom, že niečo nie je v poriadku, písala aj na sociálnej sieti.

Matka mala dievčatko udusiť, potom si sama siahla na život. Obesila sa v stodole vedľa rodinného domu, kde na jar spáchal samovraždu aj jej druh.

Našli ich susedia. Brána, ako aj dvere do domu boli otvorené. Naskytol sa im desivý pohľad. Na gauči ležalo bezvládne telo dievčatka so sáčkom na hlave utiahnutým páskou. Už tušili, že aj jej matku niekde nájdu - bola v šope. Na život si siahla presne na mieste, kde sa pred pár mesiacmi obesil jej druh.

Prečítajte si tiež:

Podľa miestnych to nebola konfliktná rodina. Susedia si nevedia vysvetliť, prečo to muselo skončiť až takto. Žena na sociálnej sieti často písala, že jej partner veľmi chýba a že sa čoskoro stretnú. Vyznávala mu lásku. 

„Vieš, ako sa spieva tá pesnička ešte 22 dní, ktorú si zvykol spomínať... Áno, dní, ale počet si nechám pre seba...ale nebude to už dlho...tik tak,“ napísala Viktória v stredu (1. 11.) večer.

Otázkou je, prečo si nikto nič nevšimol. Je ťažké pochopiť človeka, ktorého bolí duša, no niekedy vraj stačí iba načúvať a podať pomocnú ruku.

Viktória a Radoslav.
Viktória smútila za Radoslavom. Zdroj: Facebook/V.G.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.