S partnerom sa často hádali, neraz ju zachránila pred bitkou. Suseda je zo Šarlotinej († 21) smrti zdrvená

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Po hádke našli v byte mŕtve telo. Kriminalisti v Novom Meste nad Váhom vyšetrujú smrť mladej 21-ročnej ženy. Zo sveta ju údajne zniesol jej priateľ (25). Ako priblížili policajti, nebohú našli v noci zo štvrtka na piatok (10. 11.) v byte na Športovej ulici. 

Susedia sú zo Šarlotinej smrti zdrvení. Hádku a krik počuli okolo desiatej večer. Niektoré zvuky vraj pripomínali údery.

Prečítajte si tiež:

„Keby mi povedala: ‚pomôž mi“, zaklopala, zazvonila, tak otvorím a počkám na policajtov na pomoc,“ hovorí obyvateľka bytovky.

Šarlota sa večer s priateľom Danielom pohádala. Keď muž ráno vstal, našiel ju bez známok života. Z nosa a uší jej tiekla krv. Zavolal ihneď záchranku. Pomoci jej nebolo.

Hádky a bitky medzi nimi vraj boli na dennom poriadku. Najhoršie to bolo, keď si vypili. Muž okrem toho podľa susedy zrejme bral drogy. Polícia zatiaľ k prípadu veľa nepovedala. Okolnosti a príčiny tragickej udalosti sú predmetom vyšetrovania. Polícia podozrivého muža zadržala. Zatiaľ ho neobvinili.

Susedka Magda už neraz Šarlotu pred bitkou zachránila. Nedávno ju vzala k sebe domov a počkali, kým sa jej priateľ upokojil. Potom šla za ním. Hovoriť o tom nikdy nechcela.

Kruté rozmery domáceho násilia na ženách. Odborník hovorí, z čoho pramení mužská tyrania. Pozrite si reportáž magazínu Reflex:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.