Najväčšie prehrešky v obliekaní! Dajte si pozor aj na ťavie kopýtko

Ťavie kopyto Mariah Carrey.
Ťavie kopyto Mariah Carrey. Zdroj: TV Markíza

Niektorí ľudia zrejme kašlú na to, čo si o nich okolie myslí.

Ponožky v lodičkách, latexové ramienka na podprsenkách a školácke podkolienky na tridsiatničkach. Aj to sú kombinácie, pri ktorých módnym štylistom vlasy dupkom vstávajú. No nielen im. Pozreli sme sa na to, čo móda neodpúšťa a za čo si môžete vyslúžiť sarkastické zazeranie okolia.

Zdroj: TV Markíza

Niektorí ľudia zrejme kašlú na to, čo si o nich okolie myslí. No mať vkus podľa odborníkov znamená aj to, že myslíme na druhých.

Aby si vás nepomýlili s karnevalovou maskou, treba aspoň čo to dodržiavať. Začnime od spodnej bielizne. Latexové ramienka na podprsenkách. Ich vynálezca chcel, aby pôsobili neviditeľne. No pôsobia ako lepiaca páska a navyše - odrážajú svetlo.Niekedy je lepšie priznať peknú podprsenku.

Pekný a hlboký výstrih priťahuje mužské a často aj ženské pohľady. No ak si prsia vytlačíme až k brade, môže to pôsobiť vulgárne. No a čo ponožky v lodičkách? Cupitajú v nich aj modelky na mólach. Tak ako to vlastne je?Ak žena ladí, tak potom je to v poriadku.

A pri ponožkách ešte ostaneme. Podkolienky majú vekovo obmedzenú hranicu. Čiže školáčky. Dospelé ženy ich nosia najmä v Japonsku, aj to vo filmoch pre dospelých. A ešte jedna rada. Legíny a obtiahnuté nohavice nosiť na bedrách, nevyťahovať až ku krku. Nepríjemne sa zarezávajú. Odborne sa to nazýva ťavie kopyto.


No ale aby to nevyzeralo, že sa vieme len posmievať, tu je pár tipov, ako sa vyhnúť maškaráde. Nosia sa kvetinky.

No a keď sa chcete dôkladne zladiť, už dávno neplatí, že topánky musia ladiť s kabelkou. Za doplnok sa totiž považuje aj rúž, takže úplne stačí, ak ich zladíte s ním.

A hoci mnohí nemáme veľa peňazí, podľa odborníkov je stále lepšie staviť na kvalitu, ako kvantitu. A žiadne napodobeniny. Čiže namiesto dolče and banana (dolce and gabanna) si kúpiť kvalitnú, aj keď neznačkovú kabelku. Mnohokrát vydrží ešte dlhšie, ako dizajnérsky výstrelok za tisíce eur.

BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti