Nudný pohľad do zrkadla? Toto je RECEPT, ako ho oživiť!

Piercing - ilustračná snímka
Zdroj: shuterstock.com

Prečítajte si, čo môžete do leta stihnúť.

Otepľuje sa a leto sa nezadržateľne blíži. A teraz je ten najlepší čas dopriať si niečo extra a okoreniť svoju prirodzenú krásu .... A nie je to detox.

Piercing - zdobenie tela pre odvážne

Náušničky kdekoľvek po tele ... môžu byť veľmi sexi. Ale aj v prípade prepichovania tela platí: všetko s mierou! Porozmýšľajte, kam si ozdôbku dáte. Ak máte ploché bruško, ponúka sa pupok. Dobre vyzerá aj bodka v nose alebo v obočí. Pozor ale na asymetriu v tvári! 

Zdroj: shuterstock.com

Ak máte napríklad na tvári výraznejšie pehy alebo nosíte okuliare, nemusí to v spojení s piercingom vyzerať dobre. Či už sa rozhodnete zaobstarať si ho kamkoľvek, nezabúdajte na pravidelné čistenie - a to ako šperku, tak miesta vpichu. Predídete tým zápalom.

Tetovanie - pre sebavedomé

Premýšľate o tetovaní? Majte na pamäti, že tetovanie má trvalý charakter a motív, ktorý si zvolíte, bude vaše telo zdobiť po celý život. Iste, dá sa odstrániť pomocou lasera, ale keď už sa rozhodnete zaobstarať si takú ozdobu, mali by ste si za tým stáť. Vyberte si dobrý salón, kde pracujú kvalitní tetovači, ktorí majú originálne nápady, robia svoju prácu dobre, a kde vám nehrozí nebezpečenstvo v podobe pokazeného motívu či infekcie.

Riasy až do neba - vyskúšajte a uvidíte

Husté, dlhé a prirodzené! Oproti tradičným nalepovacím riasam, ktoré nevydržia dlhšie ako deň a na prvý pohľad pôsobia umelo, dosiahnete vďaka profesionálnemu predlžovaniu riasy úplne prirodzený vzhľad.

Zdroj: Shutterstock.com

Tajomstvo revolučnej techniky predlžovania spočíva v prírodne vyzerajúcich riasach rôznych dĺžok a farieb s vysokým leskom a vejárovým efektom. Nové riasy sa pripevňujú jedna po druhej na riasy pôvodnej, preto sa potom správajú a vyzerajú ako tie pravé.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu


Vlasy - hustejšie a krajšie

Chcete dlhšie vlasy a bohatý objem? Alebo si len vyskúšať asymetrický účes? Prevratná novinka v predlžovaní vlasov je veľmi rýchla a efektívna. Táto metóda využíva prvotriedne pravé vlasy, ktorých spoje nie sú cítiť ani na dotyk.

Zdroj: Shutterstock.com

A to vďaka samolepiacim páskam, vyrobeným z ultratenkého mikrovlákna s originálnymi vlasmi, ktoré sú k týmto prúžkom pripevnené. Je to ideálne riešenie aj pre tie z vás, ktoré trápia riedke, jemné alebo poškodené vlasy. Vlasové pásky sú k dostaniu vo všetkých dĺžkach od 15 až do 60 cm a v 39 štandardných farbách a dajú sa aj melírovať.

Opálená pleť - bez solária

Nebojte sa samoopaľovania! Nemusíte sa spoliehať len na solárium. Vyskúšať môžete napríklad prípravky, ktoré dostať v obchode. A vyberať si je naozaj z čoho.

Perličky - bielenie zubov

Preč so škvrnami a tmavým povlakom. Biele zuby môžete mať aj keď patríte medzi milovníčky červeného vína a kávy. Metód bielenia zubov je veľa. Vyberte si takú, ktorá vám bude najpríjemnejšia. Alebo sa inšpirujte našim článkom.

Vďaka UV lampe a špeciálnym aktívnym časticiam, ktoré obsahujú bieliaci gél, je výsledný efekt perfektný. Ďalšia kvalitná technika sa nazýva Beyond. Jej nevýhodou je ale zvýšená citlivosť zubov 24 hodín po bielení. Činidlo obsahuje 35% peroxidu a pre zvýšenie bieliaceho efektu sa využíva špeciálna lampa so studeným svetlom.

BRATISLAVA/redakcia myzeny

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.