Mal mimoriadne šťastie. Muž vyhral už druhý jackpot, a to v priebehu jedného roka

Mal mimoriadne šťastie. Muž vyhral už druhý jackpot, a to v priebehu jedného roka
Ilustračná snímka. Zdroj: Shuterstock/Gennaro Leonardi Photos

Rok 2023 bol pre istého Američana mimoriadne úspešný. Podarilo sa mu totiž vyhrať jackpot. A to nie len raz, ale hneď dvakrát.

Wayne Murray z Brooklynu vo veku 63 rokov sa už po druhý raz v tomto roku stal šťastným výhercom 10-miliónového (asi 8,998 miliónov eur) jackpotu. Išlo o výhru prostredníctvom stieracieho žrebu. Ten si kúpil v rovnakej predajni ako naposledy, keď tiež vyhral najvyššiu cenu, informujú novinky.cz.

Prečítajte si tiež:

Muž si v oboch prípadoch dal sumu vyplatiť po zdanení jednorazovo. Dostal tak šesť miliónov dolárov (asi 5,398 milióna eur), čo je síce podstatne menej, avšak aj napriek tomu mužovi pomôže dopriať si komfortnejší život. Šťastný výherca si už medzičasom mal kúpiť nové auto, ktoré ho vyšlo na viac ako 200-tisíc dolárov (asi 180-tisíc eur). Napriek peniazom sa však rozhodol ostať bývať vo svojom starom dome, a keď si mohol dovoliť lepšie bývanie, napríklad v krajšej časti mesta.

Jeho rozhodnutiu neinvestovať do lepšieho bývania sa čuduje aj predavač, ktorý mu žreby v obchode predal. Prekvapilo ho, že muž takto vyhral dvakrát po sebe, a to dokonca pri kúpe žrebu v tej istej predajni. Dodal, že šťastný výherca si chodí žreby kupovať naďalej. Podľa jeho slov je to obyčajný muž a peniaze ho nijako nezmenili.

Hromadenie peňazí v americkej lotérii sa skončilo. Šťastlivec vyhral takmer jeden a pol miliardy dolárov: 

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.