Dom Rytmusa a Jasminy neďaleko Bratislavy vykradli zlodeji, prišli o šperky. Za ich dolapenie ponúkajú odmenu

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Do domu rapera Patrika Rytmusa Vrbovského a moderátorky Jasminy Vrbovskej Alagič v Malinove sa v sobotu (30. 12. 2023) vlámal zlodej. Známy pár aj ich syn sú v poriadku.

Podľa informácií portálu Plus jeden deň, ktorý správu priniesol, ukradol zlodej šperky za desaťtisíce eur. Pravdepodobne preskočil plot, otvoril si dvere na terasu a vošiel priamo do spálne.

Prečítajte si tiež:

Zmizli drahé šperky

Škoda, ktorú známemu páru spôsobil, dosiahla viac ako 84-tisíc eur.

Okrem iného zmizli zlaté Rolex hodinky v hodnote 30-tisíc eur, zlaté náramky, ale aj zlatý zásnubný prsteň v hodnote 6-tisíc eur. Páchateľ ukradol aj niekoľko zlatých retiazok a zobral aj značkový kufor.

Väčšina z ukradnutých vecí patrila Jasmine Vrbovskej Alagič.

„Vesmír zareagoval tak, že ten niekto ukradol hlavne moje šperky. Paťo má viac rozumu a máme aj trezor, z ktorého sa to nedá vypáčiť, ale ja som tam tie veci nedávala,“ povedala.

Všetko sa stalo počas bieleho dňa, keď rodina nebola doma.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa @rytmusking

Čo sa dá kúpiť je lacné, tvrdí Rytmus

Jasmina Alagič tvrdí, že to najhodnotnejšie im zostalo. Nikomu sa nič nestalo a hovorí, že sa materiálne veci dajú nahradiť.

„Všetko, čo sa dá kúpiť, je lacné,“ dodáva známy raper Rytmus.

Chcú, aby bol prípad ponaučením pre všetkých. „Berieme to ako lekciu a tú lekciu cez nás posúvame aj vám,“ povedala moderátorka.

Pár vo videu na sociálnej sieti aj poďakoval za všetky podporné správy. 

Prečítajte si tiež:

Odmena za pomoc

Jasmina Vrbovská Alagič zároveň žiada o pomoc.

„Všetkým, ktorí to riešia, možno nejakým aktivistom, chcem povedať, ja som ochotná sa veľkej časti z toho, čo zobrali, vzdať v prospech kohokoľvek, kto pomôže. Pretože pre mňa v tomto prípade, je oveľa dôležitejšie ako tie veci, ktoré majú hodnotu len finančnú, to, aby tí ľudia, ktorí to spravili, boli poučení,“ povedala Jasmina. „Zahrajme sa na jednu detektívku a budete štedro odmenení,“ dodala s úsmevom.

Polícia v tejto súvislosti vedie trestné stíhanie vo veci trestného činu porušovania domovej slobody v jednočinnom súbehu s trestným činom krádeže.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.