Speváčka Monika Bagárová otvorene o svojom priateľovi: Verím tomu, že spolu strávime celý život

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Na pódiách česko-slovenskej Superstar stála ako 15-ročná. O desať rokov neskôr už sedela v porotcovskom kresle tejto talentovej šou. Dnes je mamou na plný úväzok a spoločnosť malej dcérky Rumie si užíva plnými dúškami. No a popritom pomýšľa aj na veľký návrat na pódiá.

U speváčky Moniky Bagárovej sa toho za posledné roky toho veľa zmenilo. Narodila sa jej dcéra Rumia, ktorá má dnes už tri a pol roka.

„Ja som si vždy priala hlavne zdravé dieťatko. Takže mi bolo jedno, či to bude dievčatko alebo chlapček,“ hovorí Monika. Priznáva však, že čím dlhšie bola tehotná, tým viac tušila, že to bude dievčatko. 

O osobnosti svojej dcéry tvrdí, že sa neustále mení. „Keď mala dva roky, bola poslušnejšia, ako je teraz. Teraz je naozaj divoká, stále niečo vymýšľa, od rána do večera rozpráva,“ vraví s úsmevom.

Zároveň je to však citlivé a empatické dievčatko. Podľa Monikiných slov miluje hudbu a rada spieva. Chce s ňou byť čo najviac. 

Keď sa malá narodila, Monika sa hudbe nevenovala skoro vôbec. V čase pandémie sa z nej stala influencerka. 

Prečítajte si tiež:

Našla lásku

Speváčka sa pred rokom a pol rozišla s Makhmudom Muradovom. Vtedy sa o ňu bulvárne médiá intenzívne zaujímali. „Vnímam to tak, že ľudí zaujíma môj osobný život. Mne to v podstate neprekáža, pretože to ku mne patrí,“ poznamenala.

Opäť našla lásku a je zamilovaná. Jej srdce si získal podnikateľ Leonard. „Ruminka ho má rada, on ju má rád. Trávime spolu krásny čas a verím tomu, že spolu strávime celý život,“ hovorí Monika. 

Popri starostlivosti o dcéru točí videoklipy, venuje sa rôznym spoluprácam a po čase sa vracia aj na pódiá. Čaká ju koncert v najväčšej pražskej aréne. 

„Hovorila som si, že by som sa chcela vrátiť a chcem to opäť robiť naplno. Je to obrovská možnosť ísť si za tým, čo robím a čo mám rada, dať svojim fanúšikom niečo veľké,“ dodala.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Reflex

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.