Záhadné úmrtie. Policajti objavili v dome telo nebohej ženy, bola pri nej vydesená malá dcérka

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Nehybné telo ženy a pri ňom vystrašené 19-mesačné dieťa objavili policajti v obci Husák v okrese Sobrance. Na miesto prišli preveriť, či je žena doma. Bratovi nezdvíhala telefón, rozhodol sa to preto oznámiť.

Ako informovala polícia, v nedeľu (7. 1.) večer boli príslušníci polície vyslaní preveriť oznámenie v obci Husák. Keď prišli na miesto, nikto im neotváral. Rozbili preto okno v spálni.

„Zistili, že v interiéri rodinného domu sa nachádza telo osoby, ženského pohlavia, bez známok života,“ uviedli z polície.

Pri nehybnom tele matky bola jej vydesená 19-mesačná dcérka. Tú ihneď previezli do nemocnice v Michalovciach. Po vyšetrení primárka detského oddelenia nemocnice Michalovce Dana Jurečková potvrdila, že dieťa je v poriadku.

Prečítajte si tiež:

Starosta obce pre TV Markíza uviedol, že nebohá žena bola 42-ročná obyvateľka obce. O svoje dieťa sa starala sama. V tej istej obci však žije aj partner nebohej Vinco Mondok. Smrť partnerky a matky jeho dieťaťa ho zaskočila. Iba 19-mesačná Marianka teraz má ostať s ním.

Susedia nebohej ženy uviedli, že si nič nezvyčajné nevšimli. Naposledy ju mali vidieť vo štvrtok (4. 1.). 

Policajti na miesto privolali obhliadajúceho lekára, ktorý predbežne vylúčil cudzie zavinenie. Pre zistenie presnej príčiny smrti bola nariadená pitva. Presné príčiny a okolnosti úmrtia sú predmetom vyšetrovania.

„Vzhľadom na citlivosť prípadu však bližšie ani podrobnejšie informácie poskytovať nebudeme,“ dodali policajti.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.