Známy slovenský raper skončil za mrežami. Dovolenka v exotike sa zmenila na zlý sen

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Populárny slovenský raper známy ako Separ, vlastným menom Michael Kmeť, uviazol za mrežami na indonézskom ostrove Lombok.

Priletel tam zo Singapuru, kde vítal Nový rok. Dovolenka v exotike sa však po pristáti na ostrove rýchlo zmenila. Namiesto ležania na pláži ju trávi slávny raper za mrežami.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa SEPAR (@separ__dms)

Prečítajte si tiež:

Problémy s platnosťou pasu

Nepríjemnosti mu spôsobili cestovné doklady. Pas musí byť pri vstupe do Indonézie platný ešte minimálne šesť mesiacov od dátumu vstupu do krajiny. Uvádza to na svojej webstránke aj slovenský rezort zahraničia.

Separov cestovný pas je však platný už len štyri mesiace. Na sociálnej sieti konštatuje, že toto pravidlo berú v Indonézii dosť vážne. Predtým bol v Thajsku aj v Singapure, kde tiež vyžadujú aspoň šesťmesačnú platnosť cestovného pasu, no problémy mu to nespôsobilo. 

„Kontrolujte si cestovné dokumenty predtým, ako niekam idete. Taká Indonézia to berie dosť vážne. Pas mi končí o štyri mesiace, oni chcú šesť,“ uvádza.

Píše, že ho čaká deportácia a niekoľko dní strávi za mrežami.

„Pár dní v base, kým mi pôjde let, ktorým ma deportujú. Nárok mám na jedno jedlo za deň, žiadna sprcha. Ale aspoň king size posteľ, snáď v nej nežijú žiadne zloby,“ zdieľa spolu so snímkou na sociálnej sieti. Odletieť by mal v piatok (12. 1.). 

Na záver podotýka, že skupinka ľudí, s ktorou do Indonézie pricestoval, leží už na pláži, zatiaľ čo on v cele nemá ani okno. 

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Cestovanie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.