So stĺpom by som spísal poistnú udalosť len ťažko. Danko vysvetľuje, prečo z miesta nehody odišiel

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Predseda SNS mal vo štvrtok v noci autonehodu. Na Saratovskej ulici v Dúbravke mal zdemolovať semafor. Podľa informácií portálu Startitup, ktorý so správou prišiel, nepočkal na policajtov a z miesta nehody odišiel.

„Trafil som stĺp, no a čo, všetko zaplatím, som poistený, nie je to žiadny problém. Všetko je ohlásené na polícii,“ reagoval v tejto súvislosti Danko. 

„Dostal som večer šmyk, čo asi nie je nič nezvyčajné, narazil som do stĺpa a ohlásil som to poisťovni. Oznámil som to magistrátu, ak ešte treba niečo urobiť, všetko si splním. Dal som aj súčinnosť polícii,“ uviedol Andrej Danko.

„Treba sa zamyslieť, že so stĺpom by som len ťažko spisoval poistnú udalosť,“ podotkol.

Danko údajne dopravnú nehodu neohlásil polícii bezprostredne. Auto vycúval a odišiel s ním domov. Policajti ho podľa portálu dohľadali aj podľa olejovej škvrny, ktorá viedla z miesta nehody až do Dankovej garáže. 

Prečítajte si tiež:

Informáciu o nehode potvrdil aj minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD). Danko podľa neho spolupracuje s políciou a poskytol plné vysvetlenie.

„Policajný prezident ma ráno informoval, že sa stala nehoda podpredsedovi národnej rady. Nedošlo k žiadnemu ohrozeniu ani života, ani zdravia iných obyvateľov, ani nejakej škode na majetku,“ uviedol minister. 

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.