Na Pellegriniho i Korčoka si už niektorí stavili závratné sumy. Stávkové spoločnosti vypísali kurzy

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Jediné euro sa môže zmeniť na stovky až tisíce eur. No pod podmienkou, že sa prezidentské voľby skončia obrovským prekvapením. Stávkové spoločnosti už vypísali kurzy na prezidentských kandidátov. Aj podľa bookmakerov to bude súboj Petra Pellegriniho s Ivanom Korčokom. Niektorí Slováci na nich už stavili závratné sumy.

Aj keď definitívny zoznam prezidentských kandidátov bude uzavretý až na budúci týždeň, staviť na svojho favorita si môžete už teraz.

Kurzy kandidátov kopírujú zatiaľ zverejnené prieskumy verejnej mienky. A bookmakeri tak pasujú za víťaza Petra Pellegriniho s kurzom, ktorý sa pohybuje okolo jeden a pol. V tesnom závese je Ivan Korčok s kurzom nad dva. A sú to aj dvaja najtipovanejší kandidáti.

Prečítajte si tiež:

Tisíce eur

Prvé kolo prezidentských volieb je síce až o dva mesiace, no podľa stávkových spoločností sa na ne už teraz vo veľkom tipuje. A niektorí hráči neváhajú staviť na svojich favoritov obrovské sumy.

Na Pellegriniho niekto stavil v jednej zo spoločností 5000 eur, najvyšší vklad na Korčoka má zasa inde hodnotu 4800 eur.

V prípade výhry Ivana Korčoka by tak tipér zinkasoval viac ako 8500 eur. Naopak, ak by sa prezidentom stal Pellegrini, hráčovi by investovaných 5000 eur narástlo na vyše 7500.

Nič však nie je isté a voľby sa môžu skončiť aj prekvapením. V tom prípade by ste aj za nízku stávku na niektorého z kandidátov, ktorému prieskumy aktuálne nedávajú veľkú šancu, vedeli prísť k veľkej sume.

Napríklad podľa tohto kurzu, ak by sa stal novým prezidentom Andrej Danko, pri stávke jediného eura by ste zarobili 3500 eur, ak by vyhral Štefan Harabin, na účet by vám cinklo 1100 eur.

Stávkové spoločnosti tvrdia, že tipovanie na voľby je stále populárnejšie, kým v minulosti sa celkové objemy stávok pohybovali iba v desiatkach tisíc eur, napríklad pri posledných parlamentných voľbách boli vklady dohromady v miliónoch eur.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Prezidentské voľby

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.