Vodič v Bratislave zaparkoval a odišiel. Jeho auto neskôr odfúklo a narazilo do stromu

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Bratislavská krajská polícia zaznamenala počas soboty zatiaľ 18 volaní, ktoré sa týkali udalostí spôsobených silným nárazovým vetrom. Išlo najmä o poškodenie vozidiel. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Silný vietor v hlavnom meste napáchal viaceré škody. Strom padol napríklad na budovu na Uránovej ulici. Fotografie zo zásahu hasičov nájdete v galérii:

V druhom bratislavskom okrese došlo na Štefunkovej ulici v dôsledku silného vetra k pohybu vozidla, ktoré nebolo zaistené ručnou brzdou a narazilo do stromu. „Na Komárnickej ulici poškodil vplyvom silného vetra veľkokapacitný odpadkový kôš na kolieskach zaparkované vozidlo,“ priblížil hovorca.

Na Zelinárskej ulici poškodilo zaparkované vozidlá prenosné WC. Na Narcisovej ulici poškodil vozidlá stavebný materiál zo strechy.

Prečítajte si tiež:

Na Račianskej ulici došlo k uvoľneniu veľkorozmerného billboardu, pri ktorom hrozilo jeho zrútenie na električkovú trať. „V blízkosti Račianskeho mýta došlo vplyvom silného vetra k uvoľneniu časti verejného osvetlenia, na Vihorlatskej ulici došlo k poškodeniu laku na viacerých vozidlách predmetmi zo smetných nádob,“ doplnil.

Uvoľnený materiál zo strechy ohrozoval chodcov a vozidlá na Hálovej ulici v Petržalke. V blízkosti Romanovej ulice ohrozovali vozidlá uvoľnené lampy verejného osvetlenia. „V blízkosti Smolenickej ulice došlo k uvoľneniu smetných nádob vplyvom vetra, ktoré poškodili zaparkované vozidla,“ dodal Szeiff.

Pozrite si aktuálnu predpoveď počasia: 

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.