Priateľ ju údajne predával aj Angličanom či Japoncom, chcela sa zabiť. Podrobne opísala všetky detaily

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Tvrdí, že sa zamilovala a jej priateľ ju zmanipuloval a predával desiatkam mužom na sex. Neskôr vraj nastúpilo vydieranie.

Dospelo to až k tomu, že mladé dievča napísalo list na rozlúčku a zdôverilo sa svojim rodičom.

Dotyčný muž z Bratislavy obvinenia popiera. Aktuálne ho však sudca za vydieranie a kupliarstvo poslal do väzby.

Všetko sa začalo v marci minulého roka. „Napísal mi na Instagrame, že som pekná a že by chcel ísť so mnou von. Pôsobil na mňa dobre, zamilovala som sa do neho,“ tvrdí obeť.

Jedného dňa jej zaviazal oči so slovami, že má pre ňu prekvapenie: „Šla som ešte do sprchy, prídem do izby a po jednom sa tam vystriedali traja muži. Posledný bol na mňa zlý, kričal po mne.“

Prečítajte si tiež:

Desiatky chlapov

Priateľ jej opakoval, že ju miluje a že peniaze budú mať na dovolenku. „Objednával ubytovania, aby za mnou chodili ďalší chlapi. Uverejnil aj inzerát, v ktorom napísal, čo všetko mám s nimi robiť,“ približuje žena.

Šlo o ubytovne v Bratislave, celkovo od mája do novembra sa údajne takto stretla s asi 50 mužmi. „Boli to Slováci, Česi, ale aj Angličania a Japonci. Vždy si len prišiel po peniaze a po chvíli odišiel,“ dodáva.

Ako priznáva, postupne sa psychicky rúcala. Keď mu napísala, že to už nezvláda, začal sa jej vyhrážať. Rozhodla sa preto napísať list na rozlúčku, ktorý mala pripravený.

Prečítajte si tiež:

Vzali ho do väzby

V najťažších chvíľach jej pomohli rodičia, s ktorými šla na políciu podať trestné oznámenie. Ako nám uviedla hovorkyňa KR PZ v Bratislave Silvia Šimková, vyšetrovateľ začal vyšetrovanie vo veci zločinu sexuálneho násilia, kde naďalej prebieha vyšetrovanie.

„Po druhé, vzniesol obvinenie osobe R. Z. za zločin vydierania a prečin kupliarstva. Vyšetrovateľ spracuje podnet na podanie návrhu na väzobné stíhanie,“ spresnila hovorkyňa.

Muža súd napokon do väzby vzal z dôvodnej obavy v pokračovaní trestnej činnosti.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Reflex

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.