Ovisnuté brucho: Sedem najrýchlejších ciest, ako sa ho zbaviť

Chudnutie, brucho
Zdroj: TVNOVINY.sk

Stačí vám iba režim, vôľa a vytrvalosť.

Preteká vám sviatočné "sadielko" z nohavíc? Zmeňte to. Máme pre vás návod, ako si zaobstarať perfektné bruško krok za krokom.

Už sa na tú pneumatiku nemôžete pozerať? Vybičujte k akcii! Štíhle a krásne bruško môže mať každý, chce to však režim, vôľu a vytrvalosť. Dobrá správa je, že výsledky vidieť už po troch týždňoch. Na čo zamerať, keď túžite po sexi brušku? Aj malé zmeny vedú k vytúženému cieľu

Krok 1: Každé ráno si dajte 20 sedov ľahov a 15 nožníc!

Tak začnite ráno. Zo začiatku to pôjde ťažko, ale čoskoro si zvyknete vy aj vaše brucho. Hlavne budete na svoje bruško a váš cieľ myslieť hneď od rána, takže sa ďalšie kroky budú dodržiavať ľahšie.

Krok 2: Cukor nahraďte prírodným sladidlom- medom

Sladké nápoje vymeňte za ochutené minerálky a obyčajnú vodu. Zvádza vás pokušenie v podobe sladkostí a čokolády? Nekupujte si ich! Uspokojiť by vás mala lyžička medu, alebo med s jogurtom. Horká čokoláda alebo ovocie tiež skvele fungujú pri odvykacej kúre na sladké.

Krok 3: Jedálny lístok obohaťte o zeleninu, diétne prílohy a veľa vody!

A dbajte na pravidelné malé dávky, vďaka ktorým udržíte metabolizmus v spaľovacej fáze, ale zároveň ho nezaťažíte ťažkými jedlami (smotana, tučné mäso a polotovary by mali ísť bokom).

Krok 4: Choďte vzpriamene!

O rovný chrbát a zatiahnuté bruško by ste sa mali snažiť neustále. Vaša figúra bude vyzerať lepšie ako šibnutím čarovného prútika. Obyčajnú 45-minútovú prechádzku premeňte na efektívny tréning. Stačí nasadiť na 10 minút ostré tempo rýchlochôdze a pokračovať vo svižnom tempe ďalej.

Zdroj: TVNOVINY.sk

Krok 5: Rozcvička pri televízii!

Pri televízii vyskočte z gauča a dajte si pätnásťminútovú rozcvičku. Najskôr sa ponaťahujte v páse niekoľkými úklonmi do strán, potom si zabehajte na mieste. Nasaďte vysoké tempo a kolená zdvíhajte čo najvyššie.

Pokračujte na zemi. Popri osvedčených "brušákoch" vyskúšajte:

Zdviháky

Ľahnete si na podložku a budete kmitať natiahnutými nohami.Tie by mali s trupom zvierať pravý uhol. Prvú osmičku posilňujte s rukami za hlavou, pri druhej sérii predpažte a priťahujte hrudník k nohám v tejto pozícii.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu


Nožnice a doska

Na rad príde "šliapanie na bicykli", pre zdatnejších "nožnice". Počítajte pomaly do dvadsiatich. Pretočte sa na bruško a s nádychom namáhané brušné svalstvo pretiahnite. Posledná chuťovka vás čaká v polohe "doska". Ide o výdrž! Tá by sa vám mala každým dňom zlepšovať. V absolútne rovnej pózícii zostaňte aspoň desať sekúnd.

Krok 6: Cez víkend športujte

Do nového roka vykročte aktívne! Jogging, behanie, alebo aj prechádzky zaraďte pravidelne do víkendového programu. Bruško vyformujete aj tancom, alebo plávaním.

Krok 7: Pripravujte si do práce desiaty!

Vybavené desiatou, nebudete mať po celý deň núdzu o jedlo, ale zároveň budete mať kalórie pod dohľadom. Desiaty, cestovinové, alebo kuskusové šaláty si pripravujte už večer vopred, radí portál doma.nova.cz

BRATISLAVA/redakcia Myženy

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti