Zverejnili prvé obmedzenia pre vodičov kvôli výstavbe obchvatu Bratislavy

Vizualizácia diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7.
Zdroj: TASR

Niektoré budú platiť do konca októbra.

Vodiči v Bratislave a jej blízkom okolí musia v najbližších dňoch počítať s dopravnými obmedzeniami pre výstavbu diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7.

Vo štvrtok v podvečerných hodinách bude odklonená doprava na ceste I/63 medzi Dunajskou Lužnou a Šamorínom na novovybudovanú obchádzkovú trasu, paralelnú s existujúcou cestou.

Od pondelka (17.9.) do konca októbra je naplánovaná čiastočná uzávera cesty druhej triedy II/503 Šamorín - Kvetoslavov z dôvodu výstavby obchádzkovej trasy potrebnej pre výstavbu križovatky Šamorín na rýchlostnej ceste R7.

"Od utorka (18.9.) do 31. októbra je naplánovaná úplná uzávera cesty III/1375 medzi Šámotom a Kvetoslavovom z dôvodu výstavby obchádzkovej trasy potrebnej pre výstavbu križovatky Šamorín na rýchlostnej ceste R7. Obchádzková trasa bude vedená cez Bučuházu - Šamorín - Kvetoslavov," informoval koncesionár projektu výstavby nultého obchvatu Bratislavy spoločnosť Zero Bypass Limited spolu so zhotoviteľom D4R7 Construction.

Od stredy (19.9.) do 17. októbra je naplánovaná čiastočná uzávera cesty III/1020 Bratislava - Petržalka - Jarovce z dôvodu výstavby diaľničného mosta na diaľnici D4.

BRATISLAVA/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Obchvat Bratislavy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.