FOTO a VIDEO: Komando vyzbrojené samopalmi zasahovalo v centre Bratislavy, zadržali jedného muža

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Protidrogová razia na západnom Slovensku. Národná kriminálna agentúra (NAKA) zatýkala osoby na viacerých miestach. V centre Bratislavy vytiahli z auta kuriéra jedla. Pri zásahu sa zranil.

​Ozbrojené komando skrížilo cestu kuriérovi v utorok (20. 2.) v skorých ranných hodinách v blízkosti Račianskeho mýta. Krik kukláčov zobudil aj mladú Viktóriu

„Som nevedela, čo sa deje. Normálne ako teroristický útok som sa skryla pod perinu, som sa normálne zľakla. Až potom, keď som videla svetlá, sme sa odvážili vykuknúť z okna,“ uviedla Viktória.

Policajný zásah paralyzoval dopravu v meste, kolóny sa tvorili na viacerých miestach. Muža zrejme pri zásahu policajti zranili, ošetrovať ho musela privolaná záchranka.

„Aj krv tam bola, neviem či sa nejako bránil, či čo,“ uviedol svedok.

Prečítajte si tiež:

​„Videla som, ako zatýkali jedného alebo dvoch mužov, medzi tým tu boli aj záchranky. Mysleli sme si, že to bola polícia, ale potom pozeráme a pod oknami prechádzala NAKA. Zbrane mali väčšie než som pomaly ja. Bola tam aj krv, záchranka tu bola hodinu a pol, bol to vzrušujúci zážitok,“ uviedla pre TV Markíza svedkyňa policajnej akcie.

Kuriérska spoločnosť ani nevie, či ide o ich zamestnanca alebo nie. Podobné tašky na prepravu jedla sa totiž dajú voľne kúpiť. Polícia však neuviedla, či a aké množstvo drog u zadržaného muža našli.

„V tejto trestnej veci sú stále vykonávané procesné úkony s cieľom zadokumentovať páchanú trestnú činnosť, a aj vzhľadom na to, že prípravné konanie je neverejné, nie je možné aktuálne poskytnúť bližšie informácie, aby nedošlo k zmareniu, alebo k sťaženiu vyšetrovania,“ uviedol hovorca Prezídia Policajného zboru Roman Hájek.

Faktom ale je, že muža spútali na rukách aj na nohách a odviezli na výsluch. NAKA v rovnakom momente zasahovala aj na iných miestach v hlavnom meste a jeho okolí. Podrobnosti zisťujeme.

Pozrite si výpoveď svedkyne, ktorá policajnú raziu videla:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.