So špičkovou klimatizáciou od ZSE vás letné horúčavy trápiť nebudú. Ako si ju zaobstarať?

So špičkovou klimatizáciou od ZSE vás letné horúčavy trápiť nebudú. Ako si ju zaobstarať?

Denné i nočné teploty, ktoré sa počas leta šplhajú do extrémov, dokážu premeniť váš domov na miesto, kde sa nedá existovať. Ak sa chcete vo vlastnej domácnosti cítiť príjemne, klimatizácia do domu alebo bytu nie je luxusným elektrickým spotrebičom, ale skôr absolútnou nevyhnutnosťou.

Klimatizácie, ktoré sú dnes na trhu dostupné, už nie sú len veľké biele krabice, ktorých jedinou funkciou je chladenie. Súčasné moderné klimatizačné jednotky vám dokonale vychladia byt bez pocitu prievanu, prostredníctvom aplikácie v mobilnom telefóne ich môžete ovládať aj na diaľku alebo dokážu automaticky prepnúť do úspornejšieho režimu a šetria elektrinu i vaše financie. A to nie je všetko. Inteligentné funkcie klimatizácií toho dokážu ešte omnoho viac. Zaobstarajte si klimatizáciu aj vy a presvedčte sa o všetkých výhodách na vlastnej koži.

Ako získať špičkovú klimatizáciu?

Na trhu je momentálne množstvo firiem, ktoré ponúkajú klimatizácie ponúkajú. Určite sa aj vy pýtate, ako si spomedzi nich vybrať tú najlepšiu. Mali by to byť spoľahliví odborníci, ktorým môžete dôverovať a obrátiť sa na nich s akoukoľvek otázkou. Nemajú problém s dodržiavaním termínov a pracujú rýchlo a dôkladne. Presne takých nájdete v ZSE. Klimatizácia od ZSE sa už nachádza vo viac ako 7 200 domácnostiach. Pridajte sa k spokojným zákazníkom aj vy. Ako na to?

Na začiatku by ste sa mali rozhodnúť, aká klimatizácia je pre vás najvhodnejšia. Pri rozhodovaní vám môže pomôcť článok odborníka zo ZSE o tom, ako si vybrať správny typ klimatizácie. Ak si stále nie ste istí správnosťou vášho výberu, kontaktuje priamo poradcov zo ZSE pre klimatizácie, ktorí vám radi odpovedia na akékoľvek otázky týkajúce sa výkonu, montáže alebo fungovania klimatizácie a tiež pomôžu s výberom správneho riešenia pre vašu domácnosť.

Rovnako si môžete dohodnúť osobné stretnutie v ZSE Centre, kde si budete môcť jednotlivé modely pozrieť osobne. Vyskúšate si možnosti ovládania, prípadne sa budete môcť rozhodnúť pre niektorú z dizajnových klimatizácií, ktoré váš domov nielen vychladia, ale zároveň skrášlia.

Ak ste si vybrali vhodný model, je potrebné vyplniť online objednávkový formulár. Do niekoľkých dní sa vám ozve pracovník ZSE, potvrdí vašu objednávku a dohodne s vami všetky podrobnosti. Nasleduje obhliadka vašej domácnosti, pri ktorej vám odborný poradca poradí, kam je najvhodnejšie nainštalovať vnútornú a vonkajšiu jednotku.

Profesionálnu inštaláciu aj kompletný servis máte v ZSE v cene klimatizácie

Nákup klimatizácie v hypermarketoch nie je dobrý nápad. Personál väčšinou nie je školený na to, aby vám odborne poradil. Zároveň vám nedokážu poskytnúť kompletný servis ako montáž, pravidelné čistenie či opravy porúch. Na všetky tieto úkony si musíte privolať ďalších odborníkov.

Klimatizácia do domu alebo bytu od ZSE tieto riziká nemá. Už pri výbere vhodného zariadenia môžete kontaktovať odborníkov, ktorí vám zodpovedia na všetky vaše otázky. Vopred si prídu obzrieť miesto inštalácie a o všetkom vás informujú. Zohľadnia všetky vaše požiadavky a následne vám navrhnú to najlepšie riešenie v podobe konkrétneho modelu.

Dodanie a montáž klimatizácie od ZSE sú potom veľmi rýchle a spoľahlivé, pretože všetky modely sú dostupné skladom. Inštaláciu klimatizácie máte zahrnutú v cene riešenia a to vrátane dopravy a montážneho materiálu. Inštalácia zariadenia trvá 4 – 5 hodín. Ak vás zaujíma, čo všetko vás čaká, pozrite si článok o montáži klimatizácie. Montáž si vyžaduje odborný prístup, pretože sa môžete stretnúť s problémom, ktorý nebudete vedieť vyriešiť. Klimatizácia môže byť pri neodbornej manipulácii poškodená a vy tak stratíte záruku poskytovanú výrobcom.

Navyše získate v rámci služby ZSE Klima Bezstarosti predĺženú záruku počas celej doby platnosti tejto služby. Ak klimatizácia prestane fungovať, ZSE ju opraví alebo vymení za novú. Zároveň k službe dostanete pravidelnú ročnú servisnú prehliadku spojenú s čistením klimatizácie.

Klimatizácia sa oplatí aj po sezóne

Aj keď sú už horúce letné dni za vami, kúpa klimatizácie sa stále vyplatí. Možno ste to nevedeli, ale počas chladnejších jesenných dní si ňou môžete doma prikúriť. V zime vás zbaví nepríjemnej vlhkosti, ktorá trápi mnoho domácností, najmä v panelákových bytoch. Na jar vám pomôže prekonať nepríjemné príznaky alergie, pretože spoľahlivo funguje ako čistička vzduchu. Neposlednou výhodou je aj to, že na nasledujúce leto budete pripravení od prvých teplých dní.

V posezónnom období môžete navyše získať špičkový model za veľmi príjemnú cenu a to hneď s niekoľkými ďalšími výhodami.

  • Klíma vás nebude stáť viac ako 1 euro na deň. V ponuke ZSE Klima Bezstarosti si môžete vybrať klimatizáciu na splátky už od 30 eur za mesiac.
  • Získate niektorú zo špičkových klimatizácií Daikin, Samsung alebo Hisense s vysokou energetickou efektivitou a inteligentnými funkciami.
  • Klimatizácie majú výnimočne nízku hlučnosť na úrovni 16 decibelov, čo možno prirovnať k šumeniu lístia, takže vás nebudú rušiť počas dňa pri bežných činnostiach či práci. Samozrejmosťou je tichý režim počas nočnej prevádzky, takže sa pri nich aj kvalitne vyspíte.
  • Nemusíte zaplatiť celú cenu riešenia ihneď po jeho montáži. Po zaplatení prvej časti platby si môžete zvyšok sumy rozdeliť na pravidelné mesačné splátky.
  • Vďaka inteligentným funkciám môžete klimatizáciu ovládať aj na diaľku cez aplikáciu v smartfóne. Požadovanú príjemnú teplotu si tak viete nastaviť odkiaľkoľvek už pred príchodom domov.
  • Ku všetkým klimatizáciám od ZSE získate 300 kWh elektriny pre klimatizáciu zadarmo. Znamená to viac ako 450 hodín fungovania klimatizácie bez navýšenia účtov za elektrinu.
  • V rámci služby Bezstarosti získate predĺženú záruku počas celej doby platnosti tejto služby. Ak klimatizácia prestane fungovať, ZSE ju opraví alebo vymení za novú. Zároveň získate každoročnú servisnú prehliadku spojenú s čistením klimatizácie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme PR článok

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.