Výsluch plný sĺz a nepríjemných spomienok. Vypovedala príbuzná zavraždenej Andrey Vlčekovej

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Dodnes sa ho bojí a nemôže sa na neho ani pozrieť. Takto pred senátom vypovedala príbuzná o Miroslavovi Vlčekovi, ktorého vinia z vraždy exmanželky Andrey.

Jej výsluch bol plný sĺz a nepríjemných spomienok. Pozostatky matky dvoch deti objavili päť rokov po únose v sude s kyselinou. Obžalovaný vinu odmieta.

Andrea Vlčeková zmizla bez stopy ešte v decembri 2016, keď odviezla syna do škôlky v Hlohovci. Dlho po nej pátrali, ale bezvýsledne.

Nakoniec jej pozostatky objavili policajti v sude s kyselinou po piatich rokoch. Matku dvoch detí identifikovali podľa zubných výplní a v sude našli aj náušnicu.

Prečítajte si tiež:

Emotívna atmosféra

Švagriná zavraždenej Andrey sedela sotva dva metre od obžalovaného Miroslava Vlčeka. Senátu povedala, že sa ho dodnes veľmi bojí.

Atmosféra v pojednávacej miestnosti bola miestami veľmi emotívna. Brat nebohej si myslí, že je za všetkých práve Miroslav Vlček.

Andreu mali uniesť na objednávku Miroslava Vlčeka traja muži. Priviezli ju do skladu vo Veľkých Ripňanoch. Jeden z nich vraj videl, ako ju exmanžel spútal reťazou a nútil ju prepísať majetky. Aj to malo byť motívom brutálneho zločinu.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.