Marián Labuda oslávil päťdesiatku. Posledné mesiace potí krv na mieste, na akom by ste ho nečakali

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Talent zdedil po slávnom otcovi a ten vraj tvrdil, že medzi hercami bude mať syna aspoň pod kontrolou. Marián Labuda sa už oddnes radí do kolektívu päťdesiatročných.

Humorom prekypujúci a duchom stále mladý herec ale posledné mesiace doslova potí krv na mieste, na akom by ste ho nečakali.

Prečítajte si tiež:

Drámy, komédie, ale aj muzikály

Marián je všestranným hercom. V činohre hrá drámy, komédie, ale aj muzikály.

Vo voľnom čase chodí na chalupu, v lete k moru a cez zimu lyžuje. Po novom začal chodiť aj do posilňovne. Najal si trénera, aby cvičenie dotiahol do dokonalosti.

„Motivoval ma môj mladší syn, ten chodí cvičiť, tak som začal s ním. My Labudovci priberáme aj z mrkvy,“ smeje sa herec.

Prečítajte si tiež:

Vidí prvé výsledky

Tréner ho nešetrí a je naňho prísny. Herec už po roku cvičenia začína vidieť prvé výsledky. „Moja žena hovorí, že keď sa napnem, som ako holub,“ humorne dodáva.

Vypracovanú postavu vraj bude potrebovať aj pre novú hereckú úlohu. Tvrdí, že divadlo preňho znamená lásku a vášeň.

„Ďakujem otcovi, že mi ukázal túto cestu. Je to krásne, divadlo otvára ducha. Každá jedna hra dodá človeku nové videnie sveta. Každú chvíľu sme niekým iným,“ popisuje.

Prečítajte si tiež:

Večný optimista

Labuda už 30 rokov žije s manželkou Andreou, ktorá pracuje v našej televízii. Majú spolu dvoch synov, Richarda a Patrika. Richard sa taktiež dal na hereckú dráhu.

Mariánovi nechýba na tvári úsmev a tvrdí, že je optimista. „Napriek tomu, že je vo svete strašne veľa pochmúrnej nálady, vždy sa snažím vidieť to pekné,“ uzatvára.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Reflex

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.