Ďalšie komplikácie pod Strečnom: Autobus sa zrazil s nákladným autom

Nehoda pod Strečnom.
Nehoda pod Strečnom. Zdroj: Facebook/Polícia - Žilinský kraj

Zrážka autobusu a nákladného motorového vozidla, ku ktorej došlo v sobotu v zúženom úseku na ceste I/18 pri Strečne (okres Žilina), si nevyžiadala zranenia. Informovala o tom žilinská krajská polícia na sociálnej sieti a v tejto súvislosti vyzvala vodičov na zvýšenie opatrnosti.

Dychové skúšky u oboch vodičov sa skončili s negatívnym výsledkom. "Touto cestou žiadame všetkých vodičov, aby dôsledne rešpektovali pravidlá cestnej premávky a zvýšili opatrnosť," uviedli policajti.

Dopravné obmedzenia na ceste pod Strečnom budú pokračovať i v noci na nedeľu (3. 3.), a to v sobotu od 20.00 h do nedele do 8.00 h. Pri vykladaní betónových panelov bude na nevyhnutne potrebnú dobu uzatváraná premávka v obidvoch smeroch.

Prečítajte si tiež:

Na ceste I/18 pod Strečnom vyhlásili 9. februára mimoriadnu situáciu pre riziko pádu skál. V úseku medzi skalami Margita a Besná došlo 7. februára k zosuvu svahu. Bol taký silný, že poškodil vozovku a potrhal krajnicu. Popadané skaly poničili dve vozidlá, pri udalosti sa nikto nezranil. V úseku je momentálne dopravným značením dočasne znížená rýchlosť v oboch smeroch.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.