Tragická zrážka dvoch lyžiarov v Jasnej. Chlapec na mieste podľahol zraneniam

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Tragédia v Jasnej. Na svahu došlo dopoludnia k zrážke lyžiarky s dieťaťom. To aj napriek snahe privolaných záchranárov zraneniam na mieste podľahlo.

Obeťou mal byť 9-ročný chlapec z Poľska, ktorý bol s rodinou na výlete, uviedol web Noviny.sk. Chlapec mal podľa neho naraziť zozadu do 39-ročnej lyžiarky.

Prečítajte si tiež:

Po príchode záchranárov mal s nimi ešte komunikovať, následne však upadol do bezvedomia a oživiť sa ho už nepodarilo. Stav ženy momentálne známy nie je, so zranením chrbtice ju previezli do nemocnice. 

„Na miesto boli ihneď vyslané všetky dostupné policajné hliadky aj tím posttraumatickej intervenčnej starostlivosti Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline. V súčasnosti vykonávame všetky potrebné prvotné úkony s cieľom riadneho zdokumentovania skutku a určenia právnej kvalifikácie,“ informovala hovorkyňa KR PZ v Žiline Gabriela Kremeňová.

K tragédii sa vyjadrilo aj stredisko. „V prvom rade je nám to úprimne ľúto. K nešťastnej udalosti došlo na zjazdovke 11a. Stalo sa to na upravenej, miernej časti červenej zjazdovky, vo veľmi dobrom počasí a za bezproblémovej viditeľnosti. Keďže nepoznáme okolnosti nehody, viac sa k nej nemôžeme vyjadrovať a musíme počkať na výsledky vyšetrovania,“ uviedol Marián Galajda zo spoločnosti Tatry mountain resorts.

Pozrite si aj reportáž o tragickom prípade spred roka. Lyžiar na svahu smrteľne zranil 8-ročného chlapca:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.