Vyjadrenia Korčoka i Pellegriniho pred prvým spoločným duelom. Pýtali sme sa, prečo až teraz

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Prvý spoločný duel kandidátov na prezidenta, ktorí jednoznačne vedú v prieskumoch. Ivan Korčok do televízie Markíza prišiel len o pár minút skôr ako Peter Pellegrini.

Prečítajte si tiež:

„Dáme nejakú ponuku občanom Slovenskej republiky, aby sa správne rozhodli, akú chcú mať hlavu štátu. Podľa mňa o toto ide a tu by sme sa dnes večer mali o tom rozprávať,“ odpovedal Ivan Korčok na otázku, čo od prvého duelu s Petrom Pellegrinim očakáva.

Pýtali sme sa ho aj na to, či očakáva ostrú diskusiu. „Ja som vždy zastával to, aby sme sa bavili na základe argumentov. Toto je to, čo Slovensko potrebuje. Nie emócie, nie bičovať vášne, ale oveľa viac sa rozprávať o tom, kde sa naša krajina nachádza,“ povedal.

Prečítajte si tiež:

Petra Pellegriniho sme sa pýtali, prečo je prvý spoločný duel favoritov až teraz, a teda pár dní pred prvým kolom prezidentských volieb. „Ponuka z vašej televízie prišla až teraz,“ odpovedal krátko Pellegrini.

„Očakávam štandardný duel, taký, akých som vo vašej televízii absolvoval už množstvo. Ja si myslím, že ľudia si nemajú vyberať prezidenta podľa toho, ako sa dvaja kandidáti vedia hádať, ale podľa toho, čo prezentujú,“ uviedol Pellegrini, ktorý vo väčšine prieskumov dlhodobo vedie.

Duel favoritov prieskumov nájdete v tomto článku.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Predvolebné diskusie 2024

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.