Neďaleko Malaciek podal tri totožné tikety a získal rozprávkovú výhru. Chýbalo málo a suma by bola ešte vyššia

Peniaze - ilustračná snímka
Ilustračná snímka Zdroj: TV Markíza

Na pobočke Tipsportu v Zohore neďaleko Malaciek podal šťastlivec tri totožné tikety. Vďaka nim získal rozprávkovú výhru, a to dokopy 182 187,63 eur.

Výherca v svoje šťastie zrejme poriadne veril. Stavil totiž najviac, ako mohol.

Vklad na každý z troch výherných tiketov predstavoval 999 eur, čo je najvyššia možná suma vkladu na pobočke. Na jednom tikete vyhral 60 729,1 eur. Uhádnutý kurz na každom tikete mal hodnotu 60,79:1.

Vedúci oddelenia komunikácie stávkovej kancelárie Tipsport Filip Timár podotýka, že ide o rekordnú výhru zo stávok na pobočke. Ide zároveň o prvú výhru, ktorá prevýšila 100-tisíc eur po takmer dvoch rokoch.

Prečítajte si tiež:

Tikety obsahovali štyri stávkové príležitosti, všetky na futbalové zápasy.

Dva osemfinálové duely play-off Európskej konferenčnej ligy, konkrétne Atalanta – Sporting Lisabon 1 v kurze 1,82:1 (výsledok 2:1) a Plzeň vs. Servette X v kurze 3,3:1 (výsledok 0:0), ďalej duel najvyššej talianskej súťaže Serie A Empoli – Bologna 2 v kurze 2,14:1 (výsledok 0:1) a súboj cyperských tímov v rámci skupiny o udržanie tamojšej súťaže Zakakiou vs. Othellos Athienou so stávkou na výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu v prospech hostí v kurze 4,73:1 (výsledok 0:4, polčas 0:3)

Timár podotýka, že mohol šťastlivec dokonca vyhrať omnoho viac. „Zaujímavosťou je, že nechýbalo veľa a celková výhra mohla byť ešte vyššia. Na ďalších dvoch tiketoch s eventuálnou celkovou výhrou takmer 128-tisíc eur boli identické udalosti, akurát v poslednom zápase bola stávka na počet gólov minimálne päť a v spomenutom cyperskom zápase padli góly štyri,“ dodal.

Slovensko má od marca aj nového milionára. Rozprávková výhra nemusí znamenať šťastnejší život, upozorňuje psychologička. Pozrite si reportáž:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.