Zvrat v prípade dobodaného muža z Devínskej Novej Vsi. Prokurátor prezradil príčinu smrti a aj to, čo u neho našli

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Nebohého objavili v kaluži krvi pod oknami paneláku ešte minulý týždeň (13. 3). Bolo pred piatou ráno. Záchranári mu už pomôcť nedokázali. Na tele mal viacero bodných a rezných rán. Policajti tam hodiny zaisťovali stopy. Príčinou smrti bol úrazový šok pri poraneniach po páde z výšky.

Prečítajte si tiež:

Šokujúci nález

„Šla som z domu o pol šiestej ráno a už tu bola sanitka a policajti. Som z toho úplne v šoku, lebo však bývame tu, mám deti, a som z toho úplne hotová, že sa tu niečo takéto stalo,“ povedala nám minulý týždeň obyvateľka sídliska, kde muža objavili.

Vídavala ho tam niekoľko rokov, pracoval v blízkej automobilke a pochádzal zo stredného Slovenska. „Úplne zlatý, normálny chlap. Prišiel, nakúpil si. Ja som ho v živote opitého nevidela, že by bol nejaký alkoholik, poznala som ho ako slušného človeka,“ dodala.

Prokurátor nám potvrdil, že jeho posledné minúty zachytila kamera a príčinou smrti bol úrazový šok pri poraneniach po páde z výšky. 

„Poškodený nechal list na rozlúčku,“ napísali nám z Krajskej prokuratúry v Bratislave.

Prečítajte si tiež:

Verzie smrti

Policajti vyšetrujú tento prípad ako usmrtenie. Na začiatku zväčša pracujú s niekoľkými vyšetrovacími verziami. Aj v tomto príde najskôr preverovali, či mu na druhý svet niekto nepomohol.

„Určite sú tu také skutočnosti, ktoré nie sú úplne zrejmé na začiatku. Momentálne nikto nie je v ohrození,“ povedal nám na mieste nálezu tela krajský šéf bratislavskej polície Viliam Adamec.

Prokurátor nám však potvrdil, že pracujú aj s verziou, že si muž na život siahol sám.

Pozrite si aj reportáž z dňa, keď telo našli:

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.