Jarný kostým je základom každého šatníka

Jarný kostým je základom každého šatníka

Nová kolekcia comma, je nielen poctou jarnej sviežosti, ale opäť vychádza zo svojej DNA a nabáda mixovať, kombinovať a oslavovať ženskosť. Nesmrteľné saká a komplety sú na tento účel ako stvorené. Ako sa budú nosiť túto sezónu?

Elegancia pre modernú ženu

Aj tento rok spočíva sila comma, kolekcie v nesmrteľných kostýmoch. Prepracované strihy oslavujú ženskosť a podčiarkujú eleganciu jarných kompletov. Kostýmom dominujú štyri jarné farby: horúca ružová / Hot Pink, melónovo oranžová / Canataloupe Orange, púdrovo-ružová / Dusty Rose a neutrálna piesková / Dune Sand. No je tu aj krátke sako na jeden gombík, ktoré na začiatok novej sezóny prichádza ako vrchol v žiarivo kobaltovej modrej.

Jednoducho perfektná

Nielen sviatky jari sa v comma, nesú v duchu trendu „perfektne oblečená na každú príležitosť“. Azda nič nie je tak variabilné, ako dámsky kostým, ktorý je právom základom šatníka modernej ženy. Aj v novej kolekcii comma. má širokú škálu tvarov a strihov, ktoré sa prispôsobia každej postave a veku. Navyše sa jednotlivé kúsky dajú vzájomne kombinovať a prepájať s tým, čo už máte v šatníku. Či si oblečiete pod sako ľahkú blúzku, lesklý top alebo svetrík na telo, vždy budete vhodne oblečená a neprehliadnuteľná.

Jarné romantické variácie

Paleta farieb siaha od spomínanej kobaltovej modrej cez romantickú marhuľovú až po zemité tóny, ktoré sprevádzajú neutrálne farby ako je čierna a sivobiela. Z nich azda najviac evokuje jarnú prírodu nežná púdrová ružová a marhuľová. Či už tieto farby zvolíte tón v tóne alebo vytvoríte zaujímavý kontrast, záleží od vášho vkusu a nálady.

Sebavedomá čierno-biela kombinácia

Táto klasika je vhodná na každú príležitosť – obchodné stretnutie, svadbu aj divadlo – v jednom outfite môžete byť od rána až do večera. A než sa počasie umúdri a bude skutočne jarno – letné, určite si nezabudnite vziať trenčkot. V tejto sezóne je skutočne trendový a môžete si vybrať z rôznych dĺžok, strihov a farieb od bielej a čiernej, cez zemitú až po sýtu ružovú.

Vyberte si ten svoj jarný kúsok v predajni comma, v OC Nivy v Bratislave.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme PR článok

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.