Prezidentský catering. Pellegrini stavil na klasiku, Korčok na zdravú exotiku

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Klasický studený bar, nejaká zelenina, chlebíčky, nič špeciálne. Tak okomentovali catering vo volebnej centrále Ivana Korčoka redaktori Martina Töröková a Viktor Serebyakov, ktorí na mieste monitorujú situáciu.

Aj keď je studený bar pomerne skromný, je tam veľmi dobrý výber kvalitných a zdravých jedál. Viacero rýb a morských plodov, veľa ovocia a aj nejaké koláčiky.

Na mieste je aj bar. Ak by si však počas čakania na výsledky či na prípadnú oslavu chcel niekto pripiť, bude si musieť zaplatiť.

Vo volebnom štábe Petra Pellegriniho catering vyskúšal redaktor Martin Prôčka, ktorý na mieste situáciu sleduje s redaktorkou Gabikou Kajtárovou.

„Musím sa priznať, že som si nespravil prieskum, či sa tu teda niečo nalieva alebo si to musia ľudia zakúpiť za vlastné. Zistíme, ozveme sa v ďalšom vstupe,“ povedal Prôčka.

​Peter Pellegrini stavil na tradičnejšie občerstvenie. Pripravené sú rezne a poctivý zemiakový šalát. Hostia si dokonca môžu vybrať kurací alebo bravčový rezeň. Na mieste sú však plastové poháriky a papierové taniere.

Sledujte s nami volebnú noc na Markíze.

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Prezidentské voľby

Dôležité udalosti