Zrejme ťažko znášal rozchod. Muž vraj expriateľku prenasledoval a nakoniec podpálil viacero áut

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Rozchod s priateľkou zrejme znášal ťažko. Štyridsaťročný muž skončil v policajnej cele pre nešťastnú lásku. Svoju bývalú priateľku vraj prenasledoval a nakoniec aj podpálil viacero áut.

Takto si to asi nepredstavoval. Muž (40) má na krku obvinenie z nebezpečného prenasledovania a poškodzovania cudzej veci.

Muž vraj poškodenú sledoval, pravidelne ju čakal pred vchodom, kde býva, a snažil sa získať informácie o nej od iných osôb.

Prečítajte si tiež:

Ten istý scenár

Pred mesiacom ho pritom súd za prenasledovanie odsúdil a dostal podmienku. Akoby nestačilo. Terajšiemu priateľovi jeho ex poškodil auto.

„Šidlom na šitie prepichol všetky pneumatiky na vozidle. Následne vystrelil z praku kameň do zadného okna vozidla, čím ho rozbil. Cez vytvorený otvor vhodil do batožinového priestoru podpaľač, v dôsledku čoho začalo vozidlo horieť,“ uviedla polícia.

Keďže vedel, že bude hlavný podozrivý, rozhodol sa, že odpúta od seba pozornosť. Aby si všetci mysleli, že v meste vyčíňa pyroman, tak podpálil rovnakým spôsobom ďalšie auto a presunul sa k nákupnému stredisku. Tam to zopakoval.

Zo súdu išiel rovno do väzby pre hrozbu pokračovania v tejto činnosti.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.