Pompézny prezidentský duel na Markíze: Korčok a Pellegrini sa stretnú vo výnimočných priestoroch

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Duel medzi prezidentskými kandidátmi môžete na obrazovkách televízie Markíza i portáli TVNOVINY.sk sledovať už dnes večer, a teda v utorok o 20.30 h.

„Diváci sa môžu tešiť na mimoriadne atraktívny a veľmi dôležitý duel prezidentských kandidátov, ktorí postúpili do druhého kola prezidentských volieb,“ priblížil v Teleráne Martin Lachkovič z portálu TVNOVINY.sk.

V dueli sa stretnú Ivan Korčok a Peter Pellegrini. Moderovať bude Michal Kovačič.

„Bude to jedna z posledných veľkých príležitostí odprezentovať svoje názory a presvedčiť ešte voličov,“ dodal Lachkovič.

Prečítajte si tiež:

Pompézny duel 

Dnešný duel na Markíze bude výnimočný aj prostredím, v ktorom sa bude debata odohrávať.

„Naši diváci sú zvyknutí, že vysielame z televíznych štúdií priamo v Záhorskej Bystrici. Tentoraz sme sa rozhodli, že pôjdeme do exteriérového štúdia, ktoré sa bude nachádzať v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca v Bratislave,“ povedal Martin Lachkovič.

Obaja kandidáti budú mať rovnaké tematické okruhy a aj totožný čas, a teda 20 minút. Na záver diskusie bude mať každý kandidát neprerušovaných 60 sekúnd na to, aby sa prihovoril divákom.

Približne hodinu pred debatou začne aj špeciálna relácia na portáli TVNOVINY.sk, ktorú bude moderovať Martin Prôčka. Do štúdia pred Primaciálnym palácom si pozval odborníkov, marketéra i politológa, a spolu zhodnotia prebiehajúcu prezidentskú kampaň.

Na webe TVNOVINY.sk budú môcť túto špeciálnu reláciu i samotnú debatu sledovať ľudia z celého sveta. Neskôr na ňom zverejníme aj záznam duelu.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Prezident 2024

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.