Kampaň v cieľovej rovinke. Takto vyzeral deň prezidentských kandidátov

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Peter Pellegrini a Ivan Korčok majú pred sebou už len posledný deň, aby oslovili voličov. Stupňuje sa už aj antikampaň. Niekto to skúša cez vojnu, iní zas vytiahli luxusnú vilu. O rozruch sa navyše postarala aj debata, v ktorej napokon sedel len jeden kandidát.

Mal to byť posviatočný skok do kampane. Prvý utorkový (2. 4.) duel kandidátov však stroskotal skôr, ako sa vôbec začal. Ivan Korčok ho musel v rádiu absolvovať sám.

Peter Pellegrini už ráno odkázal prostredníctvom sociálnej siete, že sa na diskusii nezúčastní, keďže sa chystá odcestovať na kampaň do regiónu. Tam aj napokon odišiel a zúčastnil sa na stretnutí s podporovateľmi, ktorých na stretnutie v Novom Meste nad Váhom priviezli autobusy. 

Prečítajte si tiež:

Volebné noviny 

Tých, ktorí stretnutie nestíhali, čakali v schránkach ďalšie Pellegriniho volebné noviny, kde nechýbala stránka venujúca sa označeniu súpera ako „prezidenta konfliktu a vojny“. 

Útok Pellegrinimu prekvapivo v utorok (2. 4.) smeroval Igor Matovič. Tvrdí, že je vlastníkom istej vily v Bratislave, ktorá však na neho nie je napísaná. 

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Prezidentské voľby

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.