Slováci na voľby stavili milióny eur. Najväčší nápor na stávkové kancelárie ešte len príde

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Tesný súboj kandidátov predpovedajú aj stávkové kancelárie. Hoci v prvom kole kurzy jednoznačne favorizovali predsedu parlamentu, teraz sa karta obrátila. No rozdiel je minimálny.

Tak ako prieskumné agentúry, aj stávkové kancelárie mierne favorizujú víťaza prvého kola Ivana Korčoka. Je to vidieť na nižšom kurze.

Väčšina stávkových kancelárií ponúka kurz na bývalého šéfa diplomacie okolo jednej a šiestich desatín. Jeho vyzývateľ Peter Pellegrini sa drží na kurze nad dvomi celými a tromi desatinami. Posuny sú už v rámci posledného týždňa skôr kozmetické – na základe prieskumov verejnej mienky.

čísla kurzy
Zdroj: TV Markíza

​Tipnúť sa dá aj volebná účasť. Tu sa názory ľudí rozchádzajú a rozdiely sú aj medzi jednotlivými stávkovými spoločnosťami.

V Tipsporte stavilo na nižšiu účasť ako v 1. kole 80 percent tipujúcich. V konkurenčnej spoločnosti Niké zase vyšlo, že na vyššiu účasť stavilo 60 percent tipujúcich.

Prečítajte si tiež:

Doteraz ľudia na prezidentské voľby stavili milióny eur a na finalistov v druhom kole zatiaľ státisíce.

Stávkové kancelárie predpokladajú, že hlavný stávkový deň ešte príde tesne pred voľbami alebo v deň volieb ako live stávky.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Politika

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.