Meno nového prezidenta Slovenska sa dozviete na Markíze. Chystáme jedinečnú volebnú noc

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Najúspešnejší volebný televízny špeciál na slovenskom trhu priniesla počas 1. kola prezidentských volieb televízia Markíza. Sprevádzať vás, samozrejme, budeme aj počas 2. kola. V Teleráne sme prezradili, na čo sa môžete počas čakania na výsledky na našich obrazovkách tešiť. Spolu s nami sa dozviete meno nového prezidenta Slovenskej republiky.

Slovensko čaká druhé kolo prezidentských volieb. Čo všetko chystá televízia Markíza v rámci svojho vysielania v Teleráne prezradili riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky Michal Kratochvíl spolu s redaktorkou Gabrielou Kajtárovou a moderátormi Zuzanou Čimovou, Viktorom Vinczem a Michalom Kovačičom. 

„Naviažeme na to, čo sme predviedli už v prvom kole. To znamená, že sa diváci môžu opäť tešiť na prezentáciu výsledkov pri Prezidentskom paláci pomocou virtuálnej grafiky,“ hovorí Kratochvíl.

Moderátorka Zuzana Čimová bude, tak ako naposledy, výnimočným spôsobom prezentovať priebežne sčítané hlasy Slovákov a Sloveniek priamo pred sídlom prezidenta. 

Prečítajte si tiež:

Uvidíme, či je Slovensko rozdelené

Aj samotné štúdio Telerána sa len chvíľu po skončení magazínu začalo premieňať na analytické štúdio.

Adel Ghannam v ňom bude počas volebnej noci prezentovať mapu, ktorá sa bude postupne zafarbovať podľa kandidátov a toho, ktorý z nich v danom okrese v tú chvíľu vedie. „Uvidíme, či je Slovensko skutočne rozdelené,“ vraví Michal Kratochvíl.

V hlavnom štúdiu Televíznych novín bude moderátor relácie Na telo Michal Kovačič spolu s jeho hosťami, ktorí nás prevedú celým večerom. 

„Veľmi sa na to teším. Máme to už vyskúšané, myslím si, že vieme, čo chceme zlepšiť a dotiahnuť. Bude to zaujímavá volebná noc,“ hovorí Kovačič.

Gabika Kajtárová volebnú noc strávi v jednej z centrál. „Pôjdem do rovnakej centrály ako naposledy. Redaktorské páry sa nemenili, no pribudne jeden pomocný redaktor vonku. Tie centrály sú totiž veľké a je tam veľa ľudí aj práce,“ hovorí.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Prezident 2024

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.