Zranilo sa päť ľudí vrátane detí. Polícia opísala, ako sa stala nehoda v Dunajskej Strede

Nehoda.
Nehoda. Zdroj: Polícia SR - Trnavský kraj

Vážna nehoda neďaleko Dunajskej Stredy. Zrazili sa tam tri vozidlá. Z miesta hlásia niekoľko zranených osôb, medzi nimi aj deti.

Tri autá sa zrazili na križovatke. Nehoda sa stala v piatok (5. 4.) krátko pred 12.00 h neďaleko Dunajskej Stredy.

„Podľa prvotných informácií mala chcieť staršia vodička auta Peugeot odbočiť z hlavnej cesty doľava na vedľajšiu cestu, keď do nej mal z doposiaľ nezistených príčin zozadu naraziť vodič auta Škoda Octavia. Náraz posunul Peugeot do protismeru, kde sa zrazil s oproti idúcim vozidlom Ford Galaxy,“ opisujú policajti.

Pri náraze sa navyše poškodilo aj ďalšie vozidlo, ktoré v tom čase stálo na križovatke. Do zadného nárazníka sa mu takpovediac zapichol výstražný trojuholník jedného z áut.

Prečítajte si tiež:

Päť zranených, z toho dve deti

„Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR vyslalo tri pozemné ambulancie ZZS a vrtuľníkovú záchrannú službu k dopravnej nehode troch osobných vozidiel,“ informovali na sociálnej sieti záchranári. 

Operačné stredisko neskôr upresnilo, že zranených je dokopy päť osôb. Pri nehode sa zranil aj starší manželský pár z vozidla Peugeot, ako aj žena a dve deti z Fordu.

„Všetkých museli záchranári urýchlene previezť do nemocníc, pričom staršieho pána si dokonca prevzali leteckí záchranári,“ podotýka polícia.

Policajti vodičov dvoch áut podrobili dychovej skúške, alkohol v ich dychu nezistili. Vodičke Peugeotu odobrali za týmto účelom krv.

Pozrite si aj reportáž o nedávnej nehode štátneho tajomníka: 

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Dopravné nehody

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.