Niekto zarobil, iní prišli o veľké peniaze. Slováci do tipovania výsledkov volieb opäť naliali milióny

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Niekto zarobil, iní prišli o obrovské peniaze. Výsledky prezidentských volieb mali pre mnohých tipérov poriadne trpkú príchuť. Niektorí neváhali staviť na víťazstvo Ivana Korčoka aj desaťtisíce eur. O všetko ale prišli. Naopak, kto veril Petrovi Pellegrinimu, môže oslavovať. Stávkové kancelárie vyplatili na výhrach poriadny balík.

Bookmejkri pred druhým kolom prezidentských volieb favorizovali Ivana Korčoka, vypísaný bol naňho nižší kurz, no v sobotu v noci sa ukázalo, že to nebola stávka na istotu.

Miloš z Rožňavy zariskoval a stavil stovku na Petra Pelergriniho. Išlo vôbec o jeho prvú stávku v živote. Dnes si bol prevziať výhru 215 eur.

Boli však aj takí, ktorí neváhali investovať oveľa viac.

Prečítajte si tiež:

Najvyššie stávky

Tu sa pozeráte na najvyššie stávky, ktoré boli tipéri ochotní staviť na Petra Pellegriniho. A pri pomerne vysokých kurzoch tak brali výhry v desaťtisícoch eur. Niektorí tipovali aj percentuálny zisk, a aj tam padali zaujímavé sumy.

Našiel sa tipujúci, ktorí vsadil 30-tisíc eur na to, že Korčok nezíska 51 a viac percent, a vyhral 50 tisíc.

Nie všetkým ale výsledok Ivana Korčoka priniesol radosť, boli takí, ktorí mu verili až tak, že na jeho víťazstvo vo voľbách vložili aj čiastku, na ktorú musí bežný Slovák pracovať celý rok.

Tu vidíte, aké boli najvyššie stávky na jeho víťazstvo. Tipéri o tieto peniaze prišli.

Viac verili Pellegrinimu

Tipéri v Tipsporte verili v priemere viac Pellegrinimu. Stavili si naňho cez milión eur, na Korčoka cez 700-tisíc.

Tipnúť sa dala aj účasť a tu stávkujúci žali úspech. Verili, že účasť bude vysoká a presiahne až 58 percent, čo sa potvrdilo. Pri pomerne vysokom kurze tu niektorí pekne profitovali. Jeden tipér podľa Niké stavil tritisíc a vyhral osemnásťtisíc eur.

Slováci opäť do tipovania výsledkov volieb naliali milióny eur, o tento typ stávok bol obrovský záujem najmä pred druhým kolom. 

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.