Attila Végh prišiel o svetoznámeho sponzora. Trestajú ma za politický názor, tvrdí bojovník

Attila Végh prišiel o svetoznámeho sponzora. Trestajú ma za politický názor, tvrdí bojovník
Attila Végh na archívnej snímke z roku 2022. Zdroj: Profimedia.sk

Dôvodom ukončenia spolupráce sú interné pravidlá firmy, podľa ktorých je akákoľvek politická angažovanosť neprípustná.

Populárny slovenský MMA bojovník a influencer Attila Végh oznámil, že prišiel o jedného zo svojich sponzorov. Dôvodom je porušenie interných pravidiel v súvislosti s politickou angažovanosťou.

Reč je o svetoznámej automobilke Renault, s ktorou Végh doteraz spolupracoval. Vedeniu firmy prekážalo, že Végh pred voľbami prostredníctvom videa podporil prezidentského kandidáta Petra Pellegriniho.

Bojovník to oznámil na svojich sociálnych sieťach, kde zároveň zverejnil komunikáciu svojho manažéra so zástupkyňou značky. Tá mu oznámila, že že podľa ich pravidiel majú zostať ich oficiálni a platení ambasádori na verejnosti politicky neaktívni.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Attila Vegh (@veghattila)

„Vo svetle aktuálnych udalostí sa s Vami potrebujem podeliť o skúsenosť, ktorá vo mne vzbudila pocit, že komunizmus sa vrátil,“ píše v úvode svojho príspevku Végh.

„Žiaľ, realita je zrejme taká, že pokiaľ máte a nedajbože prejavíte svoj názor verejne, môže sa stať, že prídete o partnerstvo, možno biznis a možno neskôr budú za váš názor aj zatvárať,“ myslí si Végh.

Do jeho portfólia komerčných spoluprác patria aj značky ako DOXXbet, Harmasan, Mercedes, Tiger, Grizly a množstvo ďalších. Na ich propagáciu využíva svoj Instagram, kde má viac 400-tisíc followerov.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme MMA

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.