VIDEO: Muž vulgárne nadával Erikovi Kaliňákovi a jeho manželke. O podobnú skúsenosť sa podelil aj Ľuboš Blaha

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Erik Kaliňák a Ľuboš Blaha, dvaja poslanci vládneho Smeru, sa v utorok stali obeťou vulgárnych útokov. Kaliňák zverejnil na sociálnej sieti video, v ktorom mu neznámy muž nadáva. Blaha krátko na to reagoval, že jemu sa stalo niečo podobné.

Erik Kaliňák podľa vlastných slov v utorok venčil s manželkou psa, keď sa do neho vulgárne pustil neznámy muž. Poslanec Smeru video z incidentu zverejnil na sociálnej sieti. 

Spŕška nadávok sa pritom ušla aj Kaliňákovej manželke.

Prečítajte si tiež:

Nadávkam čelil aj Blaha

O podobnú skúsenosť sa podelil aj podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha. Ten bol v obchode so svojimi dvomi malými deťmi, keď k nemu mal prísť človek a začal mu nadávať. 

„Podišiel som k nemu a naložil mu, čo sa doňho zmestilo,“ opísal situáciu Blaha na Telegrame s tým, že „keď ide o ochranu jeho rodiny, nepozná zľutovanie“.

„Chcel by som mať Erikov pokoj, ktorý sem-tam utrúsi nejakú ironickú poznámku, a veselo si chlapíka v amoku natáča na mobil,“ dodal Blaha v súvislosti s útokom na Erika Kaliňáka.

Prečítajte si tiež:

Útok odsúdila predstaviteľka opozície

Verbálny útok na politika odsúdila okrem iných aj členka predsedníctva opozičného KDH Martina Holečková. „Vulgárne útoky nesmú mať v slušnej spoločnosti miesto. Ani na tých, s ktorými nesúhlasíme. A už vôbec sa nesmú dotýkať blízkych osôb, ako sa to sa to stalo napríklad manželke Erika Kaliňáka. Odmietam akceptovať, že toto bude novou normou v našej spoločnosti,“ napísala na sociálnej sieti.

Podotkla však, že „často práve politici svojimi vyjadreniami podporujú nenávisť v spoločnosti“ a Kaliňákovi odkázala: „Čo zaseješ, to zožneš.“

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Politika

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.