Finanční profesionáli z celého Slovenska a Česka sa pripravujú na prestížnu udalosť - konferenciu CFO Fórum Slovensko

CFO Fórum Slovensko.
CFO Fórum Slovensko. Zdroj: CFO Fórum Slovensko

Finanční profesionáli z celého Slovenska a Českej republiky sa pripravujú na prestížnu udalosť - konferenciu CFO Fórum Slovensko, ktorá sa uskutoční 5. a 6. júna 2024 v krásnom prostredí Starého Smokovca.

Táto konferencia je zameraná na CFOs, finančných manažérov a kontrolórov, ktorí sa budú zaoberať kľúčovými témami ovplyvňujúcimi finančné prostredie. Medzi hlavné témy tohto roka patria:

  • Riadenie krízových situácií: S rastúcou neistotou v globálnom obchodnom prostredí sa význam riadenia krízových situácií zvyšuje. Účastníci budú mať príležitosť získať poznatky o najnovších stratégiách a postupoch v tejto oblasti.
  • ESG (Environmentálna, Sociálna a udržateľnosť): S dôrazom na udržateľnosť budú účastníci diskutovať o výzvach a príležitostiach, ktoré ESG faktory prinášajú pre finančné rozhodovanie.
  • AI, Digitalizácia a Automatizácia: Technologické inovácie menia spôsob, akým organizácie riadia svoje finančné procesy. Účastníci sa dozvedia o najnovších trendoch a inováciách v oblasti umelej inteligencie, digitalizácie a automatizácie.
  • Rozvoj osobnostných zručností: Okrem technických znalostí sú pre finančných profesionálov kľúčové aj osobnostné zručnosti. Účastníci budú mať príležitosť zdokonaliť svoje komunikačné schopnosti, vedenie tímu a ďalšie dôležité aspekty.

Medzi rečníkmi na konferencii sa budú nachádzať predstavitelia popredných firiem vrátane Tatry Mountain Resorts, Alza, Eyerim, SPP, Penta, OLO a ďalších, ktorí prinesú svoje bohaté skúsenosti a perspektívu do diskusií.

Zažite exkluzívne networkingové zážitky

Na CFO Fórum Slovensko budete mať príležitosť spojiť sa s ľuďmi s podobnými pohľadmi a postojmi, ktorí s vami zdieľajú váš záujem o úspech. Vymieňajte si príbehy, nápady a budujte vzťahy, ktoré môžu vašu kariéru posunúť na novú úroveň.

„Celý tím CFO Fórum Slovensko je nadšený, že môže privítať takýto impozantný zoznam rečníkov na našej konferencii. Veríme, že táto udalosť bude prínosná pre všetkých účastníkov,“ povedal Roman Slovinec, Managing Director spoločnosti EBCG.

Registrácia je otvorená a záujemcovia sa môžu zaregistrovať na oficiálnej webovej stránke CFO Forum Slovensko.

Nechajte sa inšpirovať a pripravte sa na úžasnú konferenciu, ktorá prinesie nové poznatky a inovácie do sveta finančného riadenia.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme PR článok

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.