Budú dostávať 4000 eur mesačne dlhých desať rokov. Dvaja Bratislavčania sa tešia z rozprávkovej výhry, stavili pár centov

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Dvaja Slováci budú aspoň desať rokov spomínať na pondelok 22. apríla.

V lotérii Extra výplata vyhrali hlavnú výhru 480-tisíc eur. Tá im bude vyplácaná v štvortisícových splátkach každý jeden mesiac najbližších desať rokov.

Prečítajte si tiež:

Jeden investoval 1,5 eura, druhý 4,5 eur

„Bude Extra výplata novou najštedrejšou lotériou? Čas ukáže. Avšak už teraz môžeme povedať, že sa s odovzdaním hlavnej výhry poriadne poponáhľala. Ani nie mesiac od svojho spustenia potešila najvyššou výhrou 480 000 eur nie jedného, ale hneď dvoch hráčov,“ uvádza lotériová spoločnosť Tipos.

Historicky prví výhercovia tejto lotérie svoje stávky uzavreli v Bratislavskom kraji.

Jeden z nich vyplnil tiket svojimi číslami za 1,5 eura. Druhý požiadal o náhodný výber a za svoju stávku zaplatil 4,5 eur.

Dvaja šťastlivci sa v pondelok našli aj v druhom poradí. Vyhrali 24-tisíc eur a obaja sa môžu jeden rok každý mesiac tešiť na 2000 eur, ktoré im prídu na účet od lotériovej spoločnosti.

„V Extra výplate sa oproti ostatným číselným lotériám jackpot nekumuluje, teda nie je potrebné čakať, kým sa opäť dostane na atraktívnu hranicu. Hlavná výhra vo výške 480 000 eur je pripravená každý pondelok a čaká na svojho ďalšieho šťastného majiteľa,“ doplnila Jana Pohorelská, hovorkyňa národnej lotériovej spoločnosti TIPOS.

Číselná lotéria je určená pre osoby od 18 rokov. 

Pozrite si aj reportáž z marca o novom slovenskom milionárovi: 

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.