Rodinná dráma v Rohožníku. Podľa susedov išlo o slušný pár, ktorý sa vzorne staral o deti

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Tragédia na Záhorí. V jednom z bytov našli zranené osoby, vrátane dvoch detí, muž bol mŕtvy.

Tragédia v Rohožníku na Záhorí. V byte našli dobodaného muža a vážne zranenú ženu. No v nemocnici skončili aj ich deti. Miestni sú v šoku. Nevedia si vysvetliť, čo sa medzi manželmi stalo. Ráno ale počuli hádku.

Telefón na tiesňovej linke 158 zazvonil policajtom pred šiestou ráno. Na druhom konci mala byť žena, ktorá oznámila, že v byte v Rohožníku sú zranení viacerí ľudia. Podľa našich informácií to bola sestra mŕtveho muža. 

Prečítajte si tiež:

„Ráno sme otvorili okno a tu 15 ľudí – hrúza, des a sanitky. Hovorili, že ho pichla nožom, ježišmária,“ hovorí suseda.

Iba 47-ročný Milan nemal šancu prežiť. Mal bodné a rezné rany po celom tele, no najmä v oblasti brucha a hlavy.

„Po príchode na miesto, lekár musel konštatovať úmrtie u 47-ročného muža,“ potvrdzuje hovorkyňa Operačného strediska ZZS Petra Klimešová.

Prečítajte si tiež:

​Bodné a rezné rany mala na tele aj žena. Takisto boli zranené aj ich dve deti. Sedemročná dcérka a trojročný chlapček. Aj tých museli previezť do nemocnice v Bratislave.

„A tie deti kto zranil? Preboha, to sú veľmi pekné deti. Jedno je väčšie, jedno malé, nechápem to,“ dodáva sused.

„Dvaja maloletí pacienti s poranením hlavy a psychickou traumou boli transportovaní do nemocnice v Bratislave,“ pokračuje Petra Klimešová.

Údajný pár z tragédie v Rohožníku. Zdroj: Facebook/Milan P.

Zranená žena má vraj britské občianstvo a tu na Slovensku údajne dostala pracovné povolenie. Podľa našich informácií užívala lieky. Nebohý manžel pochádzal zo Sološnice. O tom, čo sa v byte stalo, špekulovali na sídlisku viacerí. Okolo piatej ráno sa z bytu manželov podľa miestnych ozýval krik. Jeden zo susedov im vraj klopal na dvere, no neotvárali.

Manželia boli 11 rokov. Susedia o nich ale veľa nevedia. Údajne sa prisťahovali  len pred mesiacom.

„Vždy, keď sme tu sedeli, pozdravili jeden aj druhý, chodili zrejme na nákupy. Detičky vždy s nimi, vzorne a pekne sa starali o ne,“ dodáva suseda.

Na mieste boli dlhé hodiny policajti z krajskej kriminálky aj kriminalistickí technici, ktorí v byte zaisťovali stopy. Pred domom sme videli aj krajského šéfa polície Viliama Adamca.

„Bližšie informácie poskytneme, keď to situácia vo vyšetrovaní dovolí,“ dodala Jana Šimunková, hovorkyňa KR PZ Bratislava.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.