Artur Štaidl o poslednej kapitole života Ivety Bartošovej: O niektorých veciach som nevedel

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Po dvoch úspešných minisériach o speváčke Ivete Bartošovej sa na platforme Voyo už čoskoro objaví tretie pokračovanie. Počas minulého leta tvorcovia nakrúcali aj na slnečnom pobreží Talianska. Na filmárov dohliadal aj Ivetin syn Artur Štaidl, ktorý našim kolegom z Televízie Nova prezradil napríklad aj to, aké bolo preňho prežiť detstvo za neustáleho záujmu bulváru.

Tretie pokračovanie úspešnej minisérie z produkcie Voyo sa počas leta nakrúcalo aj v slnečnom Taliansku.

Od prvej série režisér a scenárista Michal Samir prizval k filmovaniu aj syna Ivety Bartošovej, Artura. Dokonca sa z nich stali kamaráti.

„Zájdeme spolu aj na kávu, hrávame šach. Spolupráca je skvelá, všetko si spolu schvaľujeme. Keď sa chcem ísť pozrieť na nakrúcanie, kedykoľvek mám tú možnosť. Prvé dve série boli úžasné, teším sa na tretiu,“ komentuje Artur.

Prečítajte si tiež:

Bulvár mu bol odjakživa v pätách

Syn Ivety Bartošovej a Ladislava Štaidla prežil detstvo v neustálej prítomnosti fotoaparátov. Ako sa dokázal vyrovnať so záujmom bulváru?

„Mať celý život bulvár za zadkom bolo pre mňa náročné. Nebolo to príjemné, nemal som moc kamarátov. Naučil som sa s tým žiť, človek si zvykne na všetko,“ zdôveril sa.

Tretie pokračovanie seriálu približuje speváčkino obdobie spojené s jej partnerom Jozefom Richtářom. V Ivetinom živote vtedy došlo k mnohým zvratom, ktoré boli plné silných emócií.

Artur je presvedčený, že tvorcom sa ich podarilo vystihnúť. Tvrdí, že bol z mnohých situácií dojatý, no najviac ho prekvapilo, že o niektorých ani on sám nevedel: „Nikdy sa o tom nehovorilo a sú to pre mňa nové informácie.“

Prečítajte si tiež:

Mohol bezstarostne žiť, no pracuje a študuje

Slávni rodičia svojho syna finančne zabezpečili. Artur by si mohol bezstarostne žiť, no on to vidí inak. Vyštudoval hotelovú školu a živil sa aj ako barman alebo predával vodné fajky.

Ani teraz nezaháľa. Pracuje pre marketingovú agentúru a s kamarátmi vedie distribučnú firmu. Popri všetkých aktivitách začal študovať psychológiu.

Syn popovej princeznej a jedného z najúspešnejších muzikantov v bývalom Československu má tiež blízko k hudbe. No romantické piesne v repertoári jeho metalovej skupiny by ste hľadali len ťažko.

Kapela sa síce v roku 2018 rozpadla, no Artur prezradil, že ju plánujú opäť obnoviť.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Reflex

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.