Skúseností sú vítané, no nie sú podmienkou. CME spúšťa program pre nádejných tvorcov televízneho obsahu

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

V rámci výberového konania bude pre štúdium vybraných desať najlepších kandidátov. Po úspešnom dokončení kurzu absolventi automaticky prejdú na platené pozície kreatívnych tvorcov nových projektov v TV Markíza.

Dvojročný vzdelávací program, ktorý vás môže dostať medzi televíznu elitu. Stačí pritom plynulá angličtina, kreativita a nadšenie pre televíziu.

CME Content Academy v týchto dňoch otvorila pre záujemcov prihlasovací systém. A po jej úspešnom absolvovaní majú študenti možnosť pracovať na kľúčových projektoch televízií Markíza a Nova.

CME Content Academy je dvojročný intenzívny kurz rozdelený do ôsmich blokov. Účastníci sa naučia viesť projekty, rozvíjať nápady, písať scenáre, strihať, produkovať a režírovať nakrúcanie.

Prečítajte si tiež:

​Lektormi kurzu budú renomovaní odborníci z oblasti filmu a televízie z Česka, Slovenska, ale aj zo zahraničia. Budú medzi nimi držitelia Emmy, skúsení producenti a režiséri ako Radovan Síbrt, Michal Reitler, Erika Hníková, Petr Ostrouchov, Alexandra Dubovská, Lucia Perojuc, Kseniia Chorna, Natália Bobocká, Peter Kelíšek a mnohí ďalší.

Prihlášky sú k dispozícii na webovej stránke akadémie a budú sa prijímať do 11. júna 2024. Absolventi kurzu získajú možnosť prejsť na platené pozície v TV Markíza alebo TV Nova.

Viac informácií o CME Content Academy nájdete na webovej stránke projektu.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Školstvo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.