O dovolenkároch vie všetko. Delegát zábava Slovákov na sociálnych sieťach

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Delegát Karel Očenášak zabáva ľudí na sociálnych sieťach. Prostredníctvom videí prináša vtipné, ale i poučné historky z jeho ciest.

Láska k cestovaniu sa u neho pretavila už v detstve. Karel túžil spoznávať nové kultúry, no z finančného hľadiska si to jeho rodina nemohla dovoliť. Mama pracovala ako kuchárka a otec bol invalidný dôchodca. Práve preto bolo jeho snom pôsobiť v oblasti cestovného ruchu. 

Práca delegáta zahŕňa kompletný servis klienta od príletu cez ubytovanie, fakultatívne výlety, riešenie požiadaviek až po ich odchod domov. 

Prečítajte si tiež:

A čo Slováci?

„Slováci sú veľmi špecifický národ. Vieme si užiť all inclusive a peniaze, ktoré sme investovali, čiže chceme všetko využiť, čo sa dá,“ hovorí Karel, ale dodáva, že na rozdiel od iných turistov sú oveľa pokojnejší a slušnejší. 

@kaaajo.vs.svet Rezervujete si ráno lehátka pri mori/bazéne? Ak áno, okoľkej? ? #kaaajovssvet #foryou #slovaktiktok #sketch #tourist ♬ .....Wiii - ⚡ ?????⚡

 

K tvorbe vtipných videí na sociálnych sieťach ho priviedla pandémia. Zároveň chcel prezentovať svoje skúsenosti zo svojej práce.

„Prvotne som začal robiť podcasty, pretože som sa nechcel ukazovať na internete. Postupom času som začal natáčať takéto videá,“ tvrdí delegát.

Prečítajte si tiež:

Výzva 

Po minulé roky trávil leto v Turecku, teraz ho čaká zmena. Chystá sa na grécky ostrov Rodos. „Bude to príjemná zmena, ale hlavne výzva, keďže moja záľuba je Blízky východ, čiže to bude úplne niečom inom,“ poznamenal.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Cestovanie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.