CME Content Academy vychováva televíznych tvorcov. Je úplne iná ako ostatné školy, vraví študentka Tereza

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Lákalo ju vystupovať pred kamerou. Všetko sa však zmenilo, keď sa prihlásila do CME Content Academy. Študijný program, ktorý vychováva televíznych tvorcov, jej otvoril nové obzory a Tereza si vďaka nemu vyskúšala, aké je to ocitnúť sa na opačnej strane kamery vo veľkých televíznych projektoch.

CME Content Academy otvorila pre nadšencov televízie prihlasovací systém aj tento rok.

„Ja som študovala na dvoch vysokých školách, boli super, ale toto je silne spojené s praxou. Nikdy neviem, do čoho idem v ten deň,“ hovorí Tereza.

CME Content Academy jej otvorila úplne nové obzory.

Prečítajte si tiež:

Životná príležitosť 

Na túto životnú príležitosť narazila vďaka reklame, a to náhodou, keď sa vrátila zo zahraničia a premýšľala, čomu sa bude venovať.

„Povedala som si, prečo to neskúsiť. Vždy som chcela robiť v telke a byť kreatívna. A myslím si, že som urobila veľmi dobre,“ vraví.

Prijímačky boli podľa jej slov zaujímavé. Musela vypracovať tri zadania. Vďaka nim sa dostala do druhého kola, kde ju čakal pohovor. „Asi si ma chceli oťukať, do čoho zapadám,“ hovorí Tereza.

Nemyslí si, že je pri štúdiu v CME Content Academy najdôležitejší vek či skúsenosti, ale to, v čom je človek schopný, aké má vízie a odkiaľ čerpá inšpiráciu.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Reflex

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.