Ťažko tomu uveriť. Uplynul rok od smrti Dana Heribana

Daniel Heriban.
Daniel Heriban. Zdroj: TV Markíza

Talentovaný herec a hudobník zomrel vo veku 43 rokov.

Dnes (24. mája 2024) si pripomíname rok od smrti Dana Heribana. Talentovaný herec a hudobník nás opustil vo veku 43 rokov presne pred rokom, 24. mája 2023 vo Svätom Jure.

Príčinou úmrtia Dana Heribana bola akútna disekcia aorty, a teda náhle natrhnutie hlavnej tepny ľudského tela. Ide o tepnu, ktorá vychádza zo srdca a zásobuje krvou celý organizmus. Viac si môžete prečítať v článku nižšie:

Odchod Dana Heribana z tohto sveta najviac pochopiteľne zasiahol rodinu, priateľov a jeho najbližších, no šokujúce to bolo aj pre širokú verejnosť, ktorú bavil Danov humor a výnimočný talent stvárniť absolútne čokoľvek. 

Posledným filmom, v ktorom si zahral, no jeho premiéry v Prahe sa nedožil, bola snímka Muž, ktorý stál v ceste. Stvárnil v nej Alexandra Dubčeka.

​Posledným seriálom, ktorý Dano Heriban natočil, bola miniséria Metóda Markovič: Hojer. V nej si zahral postavu advokáta Štefana Žabimajerského, ktorého pridelili obvinenému Hojerovi. Dano Heriban nás nečakane opustil iba pár dní pred skončením nakrúcania tohto projektu.

Pozrite si posledný rozhovor s Danom Heribanom.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Úmrtie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.